Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Modelleri

Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Modelleri

Kişiye özel olarak hazırlanan ve üretimi sağlanan bu özel çalışmalar, ayakkabı meraklılarının vazgeçemediği adeta bir tutku haline gelmiştir. Özel bir çalışma gerektiren model tasarımları, derinin en özel yerinden ayakkabının ön yüzüne konulması ayakkabıyı daha çok ön plana taşımaktadır ve gerçekten gösterişli bir model haline getirmektedir. Malzeme seçeneğinin önemli olması kadar, usta ellerde ürünün hazırlanması bir o kadar da malzeme kadar önemlidir. Bilinmektedir ki her ne kadar malzemenin insanoğlunun elinde mevcut olsa bile bu ürünü en hassas ve güzel bir şekilde tasarımı gerçekleştirilemiyorsa maalesef ortaya olumsuz ürün sonucu çıkması kaçınılmazdır. Birinci sınıf özel dana derileri ile her türlü renk tonuna uygun derileri özenle ayakkabı üzerine işleyerek üretimi usta eller ile gerçekleşiyor. Özel kösele vurgumuzu sizin görsel tercihlerinizle tamamlamaktayız. Köselenin kaliteli olması ayakkabı konusunda çok büyük önemi vardır. Eğer ki siz bu seçeneği hazır taban üzerine seçim yaparsanız, kullanımda ileriye yönelik kullanım sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Bu nedenle hakiki el kazımalı kösele üretimini elde tasarlayarak gerçekleştiriyoruz.

El Yapımı Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkek Ayakkabı Üretimi

Model seçeneğiniz ne olursa olsun Asil Kundura olarak bu özgür model anlayışınızı ayakkabı tasarımında konuşturuyoruz. Model türünüz ayağınızda ki uyumluluğu ön baza alınarak hazırlanmakta. Daha açık belirtecek olursak sizlerin ayak ölçülerinizle, siz değerli müşterilerimize ait ayak kalıpları yapılmaktadır. Bu kalıplar ayağınızın her hangi bir yerinde problem varsa, ayakkabınız üretim esnasına girmeden bu ayak probleminiz giderilir ve derisi ve giderilecek kusurlar halledilir. Farklı bir yerde arzu ettiğiniz ya da yerinde bulamadığınız o eski ama tarz ayakkabılarınızı sizler adına en özel şekilde yapıp usta eller ile hazırlıyor, üretiyoruz, 1974 yılından bu zamana dek el yapımı hakiki deri ve hakiki kösele tasarımları üreten Asil Kundura, kendi hayali modanıza eşlik etmekte. Tasarımlarınızı, fikirlerinizi, size özgü istek ve ayakkabıya özgü arzunuz ne ise her birini sizler adına özenle adım adım gerçekleştiriyor, uyguluyoruz.

İnternet Üzerinden Erkek Ayakkabı Siparişi

Online Erkek Ayakkabı Siparişi

İnternet üzerinden arayıp bulamadığınız veya ayakkabınız giyilmek üzere ömrünü tamamlamış ise sizleri bu hizmeti en özel şekilde Asil Kundura olarak sunmaktayız. Özenle giydiğiniz ve deforme olan ayakkabılarınızı ayak ölçünüze göre hazırlayarak en özel istediğiniz deri çeşidine uygun olarak hazırlamaktayız. Favori deri çeşitlerinden bahsedecek olursak, yılan derisi ve timsah derisi bu özel derilerde sizi çok etkileyeceğini düşünüyoruz. Tasarımını gerçekleştirdiğimiz ayakkabılarda timsah derisi ve yılan derisi dünya çapında büyük bir ilgi görmektedir. Sizlerde tabi ki farklı deri çeşitlerini deneyerek tarzınıza tarz katabilirsiniz. Yüzlerce özel tasarımı Facebook, Pinterest, İnstagram, Tumblr gibi sosyal medya uygulamalarında paylaşarak takipçilerimizin merakını gideriyoruz. Asil Kundura’nın bu özel tasarım çalışmalarını beğenerek sizlerde tasarım harikası ayakkabılar yaptırmak veya bilgi almak isterseniz WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı sipariş ve bilgi hattından destek alabilirsiniz. Dilerseniz de Asil Kundura Web adresimizden de model inceleyebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi