Özel Tasarım Chelsea Erkek Bot Siparişi

Özel Tasarım Chelsea Erkek Bot Siparişi

İçinde bulunduğumuz kış mevsiminde sonbahar ve kışlık bot modellerimiz sıra dışı ve en güncel tarzlarda sizleri bekliyor. Ürünlerimizin tamamı el yapımı işçilik ve en kaliteli derilerden özenle ve itina ile üretiyoruz. 39 ile 50 numara arasında değişen ayak numarası seçeneklerimizle dilediğiniz numarada siparişlerinizi yapar hazırlarız. Siparişlerinizin içeriğinde kullandığımız hakiki dana derisi ve hakiki deri astarlar hem ayak sağlığınız hem de siparişlerinizin kalitesi için en önemli malzemedir. Özel terleme engelleyici ince havadar dokusuyla nefes alan deri astarlar sayesinde de ayaklarınızda rahatsız edici koku meydana gelmesini engeller.

Kişiye Özel Chelsea Erkek Bot Modelleri

Türkiye’ de Erkek Kışlık Bot Siparişi

İnternet üzerinden erkek bot siparişi yaptırmak artık çok daha kolay ve rahat. Ürün görsellerimizde veya kendi beğendiğiniz tasarım bot modellerinizi bizimle iletişim hattımızdan ayak bilgilerinizle paylaştığınızda, size özenle ve büyük bir hassasiyetle siparişlerinizi en ince detayına kadar en kaliteli sunumda yapar hazırlarız. Problemli ayak yapılarına uygun özel olarak ürettiğimiz kalıplar sayesinde de dilediğiniz ayakkabıyı gönül rahatlığıyla hiçbir problem yaşamadan giyebilirsiniz.

El Yapımı Chelsea Erkek Bot Modelleri

Kışlık Erkek Bot Üretimi

Türkiye’ de özel sipariş usulünden erkek bot yapan firmalar içinde en güvenilir, ürün kalitesi, hizmeti ve el yapımı işçilik konusunda kendini ispatlamış, büyük bir marka olmuş bir firmayız. Kurumsal yapımızla üretimimizi büyük bir hassasiyet ve özenle siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Adrese teslim sistemimizde sorunsuz bir şekilde sizlere ulaştırdığımız siparişleriniz 7 ile 14 iş günü içerisinde teslim ediyoruz. Sizlerde bu özel tasarım ürünlerimizden sipariş vermek istiyorsanız iletişim hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Facebook, Pinterest, İnstagram sosyal medya hesaplarımızdan ve web internet mağazamızdan birbirinden özel ve sıra dışı modellerimizi, ürün kalitemizi inceleyebilirsiniz. WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı sipariş hattımızdan bilgi alabilir siparişlerinizi verebilirsiniz. Siparişleriniz sorunsuz teslimat hizmetimizle adresinize ücretsiz olarak teslim edilir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi