Özel Tasarım Bayan Bot Modelleri

Özel Tasarım Bayan Bot Modelleri

Dikkat çekici aksesuarlar dinamik ve şık tasarımlarla hazırlanan bu yılın en trent bot modelleri Asil kundura’da. Dolgu topuk, binici taban, stretto taban seçenekleri. Ayrıca bağcıklı, birbirinden özel sıra dışı taş aksesuarlar, fermuarlı seçenekleri ile model yelpazemiz oldukça geniş.

Özel Üretim Bayan Botlar

Farklı kıyafet kombinlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden farklı renklerde özel çalışmalarımızı görmeden bot siparişi vermeyin. Nubuk, süet, rugan, yılan, kanguru, desen baskılı ve bir çok deri seçeneklerimiz bot siparişleriniz için sizleri bekliyor. En şık ve yeni trent modellere hızlı ve güvenilir şekilde sahip olmak için bizimle iletişime geçin.

Desen Baskılı Bot Modelleri

Kış aylarında özellikle deri montunuzla kombine edebileceğiniz özel tasarımlarımız tarzınıza fark katacak. Seçtiğiniz bot modellerinde olması gereken en önemli özelliklerden biri ise ayaklarınızın sıcak ve kuru kalabilmesi için hakiki deriden yapılmış olmasıdır. Tabanlardaki topuk seçimi boyunuzla doğru orantılı olduğunda uzun boylu görünmenizide sağlayabilir.Ürün yelpazemizde sınır olmayan boyutta model seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz. Üstelik ayağınızdaki olası problemleriniz ile alakalı yine özel çalışmalarımız mevcut.

Kişiye Özel Tasarım Bayan Botlar

Ürünlerimiz tamamen el işçiliğinde yapılmakta olup en özel ayrıntılarla hazırlanmakta. Sizde bu kış için en özel bayan bot modelleri ve seçeneklerini Asil Kundura ile karar verin. Bütün özel siparişleriniz, ayakkabı ve bayan bot siparişleriniz için en şık tasarımlarımızla hizmetinizdeyiz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi