Özel Tasarım Abiye Ayakkabı Modelleri

Özel Tasarım Abiye Ayakkabı Modelleri

Abiye giyerken seçtiğiniz abiye dışında kullanacağınız ayakkabının da oldukça önemi vardır. Kısa boylu bir bayansanız seçtiğiniz abiyeye uygun yüksek topuklu ve modern bir ayakkabı tercih etmeniz gerekir. Özel tasarım abiye ayakkabı modelleri ile siz de kendinize en uygun ayakkabıyı seçebilirsiniz.

Özel Tasarım Abiye Ayakkabı Modelleri

 

 

İnce topuk, topuk üzerinde fiyonk, geometrik şekiller, sim gibi tasarımlar ile siz de kendi abiye ayakkabı modelinizi özelleştirebilirsiniz. Tamamen zevkinize bağlı olan topuklu ayakkabıları, tercih ettiğiniz düz abiyeler ile patlatabilir ve tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Gösterişli bir abiye tercih edecekseniz, ince topuklu, tek bantlı ve klasik topuklu ayakkabılar seçerek kombininizi nötrleyebilirsiniz.

 

Bilek Detaylı Ayakkabılar

 

Bilek detaylı abiye ayakkabıları kısa elbiseler ve midi boy elbiseler ile oldukça hoş durur. Topuklu ayakkabınızı kişiselleştirmek için bilek bandına geometrik şekiller geçirebilir ya da rengarenk boyayabilirsiniz. Özellikle pudra tonlarında bir abiye seçecekseniz, rengarenk bantlı ayakkabılar oldukça modern görünecektir. Aynı zamanda topuklu ayakkabınızda kullandığınız geometrik şekilleri küpe, kolye veya yüzük olarak da kombinleyebilirsiniz.

 

Boyalı Stilettolar

 

Stiletto hem gündelik yaşamda hem de abiyeler için kurtarıcı ayakkabılardandır. Fakat stilettolar sıradan görünümü ile abiyeyi kaldıramayacağı endişesi yaratabilir. Bu sebeple topuk kısmını altın, gümüş ve bronz gibi metalik renkler veya neon renkler ile tek şerit boyayabilir, kendi stilinizi ayakkabınıza yansıtabilirsiniz. Bu şekilde sıkıldığınız tarzları küçük dokunuşlar ile farklılaştırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi