Özel Sipariş Yazlık Topuklu Ayakkabı Modelleri – Özel Sipariş Ayakkabı

Özel Sipariş Yazlık Topuklu Ayakkabı Modelleri – Özel Sipariş Ayakkabı

Topuklu ayakkabılar her sezon olduğu gibi yaz sezonunda da oldukça tercih edilir. Düğün, mezuniyet, yaz partileri ve günlük yaşam derken birçok alanda topuklu ayakkabıları görebiliriz. Farklı tasarım ve sezon renkleriyle sıradan bir kombinin kurtarıcısıdır. Daima zarif ve şık görünmeniz için ise doğru tercihi yapmanız gereklidir.  Peki, topuklu ayakkabı seçiminde nelere dikkat etmelisiniz?

 

Yazlık Topuklu Ayakkabı Siparişinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Yazlık topuklu ayakkabı modellerinde gerek kıyafet ve tarzınıza, gerekse ayakkabının yapısına dikkat etmeniz gerekiyor. Her ayakkabı modeli her sezon giyilemeyeceği gibi her topuklu ayakkabı modeli de yaz aylarında tercih edilemiyor. Yaz aylarında tercih edilmesi gereken yazlık topuklu ayakkabı modellerinin genellikle üstü açık, bantlı, deri detaylı ya da ucu açık tarzda modeller olması gerekiyor. Bu tarzda topuklular hem yaz havası taşıdığı için hem de yazlık kombinlerle daha fazla uyum sağladığı için tercih ediliyor.

Üstü açık topuklu ayakkabı modelleri genellikle kısa eteklerle ve iş  kombinleri ile tercih ediliyor. Diğer modellere kıyasla abartı durmayan ancak şıklığı ile dikkat çeken üstü açık topuklu ayakkabı modelleri bu sayede yaz aylarının en çok tercih edilen topuklu modelleri arasında yerini alıyor. Bantlı topuklu ayakkabılar ise daha ağır olunması gereken ortamlarda tercih ediliyor. İş hayatında kalem eteklerin altına tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda yaz aylarında katıldığınız davetlerde de bantlı topuklu ayakkabı modellerini sipariş verebilirsiniz. Deri detaylı topuklu ayakkabı modelleri ise genellikle yaz akşamlarında dışarı çıkarken tercih ediliyor. Bu topuklu ayakkabıları ayakkabının rengine uyumlu kısa elbise ve eteklerle birlikte kullanabilirsiniz.

Yazlık topuklu ayakkabılarında kesinlikle kullanılmaması gereken bazı modeller de bulunuyor. Özellikle üstü kapalı, süet ve pelüş detaylı topuklu ayakkabılar yaz aylarında giyilmemesi gereken modeller arasında yer alıyor. Süet topuklu ayakkabı modelleri diğer modellere kıyasla daha ağır ve kışlık bir görünüm sunuyor. Bu yüzden süet topuklu ayakkabıların en erken sonbahar aylarında giyilmeye başlanması, ilkbahar ile birlikte tekrar raflara kaldırılması gerekiyor. Topuklu ayakkabıların diğer ayakkabılar kadar rahat olmadığı kesin. Ancak bu soruna birde ayağın terleme sorunu girince işler sağlık sorunlarına kadar gidebiliyor. Üstü kapalı topuklu ayakkabı modelleri yaz aylarında tercih edildiği takdirde hem demode bir görünüm sunuyor hem de ayaklarınızın terlemesine bağlı olarak çeşitli sağlık sorunlarını tetikleyebiliyor.  Peluş detaylı topuklu ayakkabı modelleri de tüylü görüntüleri ile her ne kadar kullanıldığı yere göre şık olsa da kışlık kombinlere hitap ediyor.

 

Özel Sipariş Yazlık Topuklu Ayakkabı Modelleri

 

Almak istediğiniz topuklu ayakkabı modelini hazır ayakkabı satışı yapan firmalarda bulamıyorsanız, ya da modelin sadece sizde olmasını istiyorsanız özel ayakkabı siparişi ile kendinize özel ayakkabı yaptırabilirsiniz. WhatsApp üzerinden fotoğraf ile birlikte vereceğiniz siparişlerde ayakkabı modelleri birebir istediğiniz tarzda üretilerek tarafınıza kargo ile teslim edilmektedir. Asil Kundura olarak Türkiye’nin dört bir yanına yıllardan bu yana ayakkabı siparişi gönderiyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi