Özel Sipariş Hakiki Kösele ve Hakiki Deri Ayakkabılar

Özel Sipariş Hakiki Kösele ve Hakiki Deri Ayakkabılar

Sadece sizde olan sıra dışı görünüm ile özel ürünlerden sipariş verebilmek için firmamız ile iletişime geçebilir kişiye göre özel ayakkabı siparişi kalitemizi ve ürün çeşitlerimizde detaylı bir şekilde inceleyerek siparişlerinizi verebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken iletişim numaramız ile ürünlerimiz hakkında detaylı bir şekilde bilgi alıp görsellerimizdeki modeller için incelemeniz ve size uygun model ve istediğiniz renk, aksesuar çeşitlerimizden seçerek siparişlerinizi verebilirsiniz. Ürünlerimizde tamamen bir el yapımı ve işçilik kalitesinde olup 1. Sınıf malzemeler ve kalitesi ile dünya standartlarında üretmekteyiz. Tamamen hakiki dana derisi ve el yapımı köseleden meydana gelen üretim kalitemiz yurtiçinde ve yurt dışında pek çok ülkede büyük ilgi görmektedir.

Kişiye Özel Tasarım Ayakkabı Modelleri

El Yapımı Klasik Model Ayakkabı Çeşitleri

Günlük yaşantı ve iş hayatında klasik olarak kombinler oldukça revaçta. Klasik ayakkabı seçimleri artık günümüzde modasında oldukça tercih edilebilen stillerin hemen hemen başında gelmektedir. Üretimimizde birbirinden özel malzeme ve zengin aksesuar seçenekleri ile hazırlanmakta olan en sıra dışı ayakkabı modelleri mevcut. Tamamen el yapımı ve birebir işçilik olan ve insan hassasiyeti ile hazırlanmakta olabilen ayakkabıları siz ayakkabı severler ilgi odağı olmuş durumda. Dış görünümüne titizlik gösterenlerin en güncel aksesuarların başında ayakkabı geliyor. Öyle ki ayakkabı günlük hayatın ihtiyacı olduğu kadar dış görünümünde de en önemli simgelerde bir tanesi. Üretmiş olduğumuz modeller ile kullandığımız malzemeler kalite standartlarında en üst seviyesindedir. Özellikle el yapımı işçilik ile üretilen modellerin ömrü daha uzun ve görünüm açısından deforme olması daha uzun süre alır.

Özel Üretim Erkek Ayakkabı Tasarımı

Online Kişiye Özel Sipariş Erkek Ayakkabı

Yurt içinde ve yurt dışında bir çok sayılı müşterimize kişiye özel erkek ayakkabı siparişi hizmeti veriyoruz. İnternet üzerinden bir çok model ve tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ve hizmet anlayışımız ile özel yapım erkek ayakkabı alışverişinde büyük bir dünya markası olan firmamız, alanında en usta sanatkar çalışanlarımız tarafında el emeği ile ürettiğimiz siparişlerinizi adresinize teslim ulaştırıyoruz. Ortalama hazırlanma süresi 7 ile 15 gün süren üretim aşamamızda bir çok özel standartlardan geçerek tasarlanıyor. Günlerce süren kalıplama üretim süremiz hem ayakkabılarınızın sağlamlığı hem de kalitesinde önemli unsurlardan bir tanesidir. İnternet üzerinden sipariş verebileceğiniz erkek ayakkabı seçimleriniz, web internet mağazamız ve sosyal medya adreslerimiz üzerinden belirlenmiş modeller üzerinden verebilirsiniz. Facebook, Tumblr, İnstagram sayfalarımızda detaylı model çalışmalarımız yer almaktadır. Ayrıca kendi beğendiğiniz her türlü modeli ve tasarımı da sizler için kişiye özel sipariş yöntemimiz ile sahip olmanız mümkün.

İnternet Üzerinden Erkek Ayakkabı Siparişi

El Yapımı Spor Erkek Ayakkabı Modelleri

Kişiye özel sipariş ayakkabı yöntemiyle ürettiğimiz erkek spor ayakkabı seçeneklerimiz zengin model alternatifleri ve kaliteli malzeme ile üretilmiş olup tamamen işinde usta çalışanlarımız tarafından el yapımı işçilik sanatında özenle ve titizlik ile yapılmaktadır. Özellikle siparişlerinizin üretiminde kullandığımız deri ve taban kalitemiz dünya standartlarında olup en popüler modeller ile yapıyoruz. Üstelik konfor ve rahatlık arayanlar içinde özel geliştirdiğimiz tabanlar ayaklarınızda büyük ölçüde rahatlık sağlıyor. Sıra dışı tarz ve şık modellerimizi internet mağazamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Bip, WhatsApp, Telegram 0534 526 79 07 numaralı sipariş destek hattı üzerinden istemiş olduğunuz modeli gönderebilir, siparişlerinizi rahatlıkla verebilmektesiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi