Özel Sipariş Erkek Ayakkabı

Özel Sipariş Erkek Ayakkabı

Kendinizi özel hissetmeniz ve şıklığınızın fark edilmesi ayağınızdaki ayakkabıdan başlıyor. Bu yüzden elbiseniz kadar en az ayakkabınızda şık ve gösterişli olmalı. Özenle üretilmiş el yapımı ayakkabı modellerimiz görenlerin büyük ilgisini çekiyor. Yaptığımız işe saygımızdan ve en ince detayına kadar önemsememizden ortaya çıkan bu harika ürünlerimizi sosyal medya hesaplarımızdan ve web internet mağazamızdan inceleyebilirsiniz.

Özel Üretim Erkek Ayakkabı Modelleri

Bağcıklı ve Tokalı Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Siparişi

Üretimlerimizde yer alan birbirinden özel tasarım ayakkabı modellerimizde kullandığımız malzeme kalitesi 1. Sınıf dünya standartlarında malzemelerdir. El yapımı işçilik farkıyla insan hassasiyetiyle ortaya çıkan bu muhteşem ürünler müşterilerimizin ilgisini cezbedecek kalitede. Hakiki dana derisi ve deri astar ile özel kösele tabanlar sayesinde ürünlerimizin kalite standartları tarzından ve görünümünden belli oluyor. Özel tasarım bağcık ve toka aksesuarlı erkek ayakkabı modellerimiz siz ayakkabı severlerin en çok ilgisini çeken standartlardaki modellerimizden bir kaçıdır.

Kişiye Özel Erkek Ayakkabılar

Online Kişiye Özel Yapım Erkek Ayakkabı Modelleri

Günlük hayatımızda pek çok alışveriş gibi ayakkabı alışverişlerinizde artık internet ortamında yapılmakta. İnternet alışverişlerinizde kişiye özel ayakkabı siparişi ayrıcalığını en kaliteli ölçüde yaşamak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçiniz. Türkiye’ de bütün şehirlerimize ve Avrupa’ da bütün ülkelere kişiye özel sipariş ayakkabı üretimi yapmaktayız. Kurumsal ve büyük bir marka olmanın garantisi ve ciddiyetiyle ürettiğimiz her özel siparişte büyük bir hassasiyet ve dikkatle dünyanın en kaliteli ayakkabılarını üretiyoruz.

El Yapımı Erkek Ayakkabılar

Pinterest, Facebook, İnstagram sosyal medya hesaplarımızdan ve web internet şubemizden kalitemizi inceleyebilir, Whatsapp 0534 526 79 07 numaralı sipariş hattımız üzerinden iletişime geçip özel siparişlerinizi iletebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi