Özel Sipariş Damatlık Ayakkabı Modelleri

Özel Sipariş Damatlık Ayakkabı Modelleri

Kalite standartlarını ön baza alarak 1974 yılından bu zamana kadar damatlık erkek ayakkabı tasarımında ölçü, belirtilen istekler, deri seçimi, giyilecek takım elbise ile uyumluluk düşünülerek çalışmalar yapılmaktadır. Damat adaylarının düğün merasiminde isteğine, hayaline arzu ettiği damatlık ayakkabı tasarımlarını Asil Kundura olarak üretimi birebir el işçiliği ile sağlamaktayız. Hakiki dana derisi ve özel el kazımalı hakiki köselesi ile tam anlamıyla bir bütünü oluşturmaktadır. Özel bir titizlikle belirttiğiniz damatlık model tasarımlarını en ince detayına kadar özenle hazırlayıp siz damat adaylarının beğenisine sunmaktayız. El işçiliğinin farkındalığını sizlere en özel şekilde sunmaktan Asil Kundura olarak gurur duymaktayız. Tercih ettiğiniz damatlık ayakkabı modellerini istediğiniz renk seçiminde, kösele kazıması seçeneğinde, iç astar rengi seçiminde bulunabilmektesiniz. Farkındalık yaratmak tamamı ile sizin elinizde olacaktır.

El Yapımı Damatlık Ayakkabı Modelleri

Hakiki Deri Damatlık Ayakkabı Üretimi

İster sade, ister renk seçeneğini dolu dolu değerlendirebileceğiniz hakiki dana derisi ürün seçeneğimiz ile sizde damatlık ayakkabı tasarımlarınıza aşık olabilirsiniz. Mevcut konumunuzda veya başka bir şehir yada ülkede bulamadığınız damatlık ayakkabıları, sizler adına en özel tasarımlar ile fikir ve isteklerinizi ön baza alarak en detaylı şekilde tasarımını gerçekleştiriyor, sizlere sunuyoruz. Kullanılan malzemenin tamamıyla özel hakiki dana derisi olması bu işlem sarfında önemli bir payı vardır. Elbette ki alt kısım hakiki kösele olması ve iç astarının da özel hakiki dana astar olması çok önemli ayrıntılardandır. Çabuk deformasyon olayının gerçekleşmemesi için ayakkabı kullanım koşulları önemli olduğu gibi, malzeme kalitesinin en önde ağır bastığını belirtmek isteriz. Özel olarak elde yapılan damatlık ayakkabılar 14 günlük süre içerisinde üretimi tamamlanarak, damat adayının beğenisine sunulmaktadır.

Kişiye Özel Damatlık Ayakkabı Siparişi

Özel Tasarım Damatlık Ayakkabı Siparişi

Hayalini kurduğunuz damatlık ayakkabı modellerinizi istenilen seçeneklerde sizlere özel olarak üretimini sağlamaktayız. Üretim aşamasında birden fazla işlem gören tasarım ayakkabılarınızın önemli bir işleminden bahsedecek olursak sipariş ayakkabınızın kalıp tasarımının ayak ölçünüze göre çıkarılması ve ürünün kalıp üzerinde iken hassas bir şekilde ürünün kalıba yerleştirilmesidir. Bu işlem çok hassasiyet gerektiren bir işlem olarak belirtebiliriz. Ayak ölçünüze uygun ayakkabı tasarımı, ayak sağlığınızı ömürlük etkilemektir. Gerek topuk yüksekliği, gerek iç astar ve dış deri kısmı ayak sağlığınızı birçok bakımdan etkilemektedir. Özel üretim damatlık ayakkabı modellerimizi İnstagram, Tumblr, Facebook, Pinterest sosyal medya platformlarından inceleyebilir, dilerseniz de ürün siparişinde bulunabilmek için WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı iletişim bilgi ve sipariş hattından yapmak istediğiniz işlemi gerçekleştirebilmektesiniz. Sizlere daha iyi özel tasarımlar sunabilmek adına bizler ile daha yakından iletişim kurabilir, sosyal medya adreslerimizi yakın takibe alabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi