Özel Sipariş Çizme Modelleri

Özel Sipariş Çizme Modelleri

Son yıllarda üretilen tekstil içerikli ve sentetik malzemelerle yapılmış fabrikasyon ayakkabılar ayak sağlığı için hiçte uygun değildir. Özellikle sonbahar ve kış mevsiminde ayağınız için uygun olan ayakkabı seçiminizde, hakiki deriden yapılmış çizmeleri tercih edebilirsiniz. Klasik kesim kumaş ve kanvas pantolonlarınızda, uzun paltolarınızda ayağınızda şık bir tarz yaratacak çizme tercih edebilirsiniz. Birçok renk seçenekleri ve kösele altı çalışmalarımızla özenle hazırladığımız çizme modellerimiz ile kaliteli ürünler yapmaktayız. Körüklü çizme, postal, matador çizme gibi birçok farklı çeşit modellerimiz görülmeye değer çalışmalarımızdan bir kaç tanesi.

Kişiye Özel Tasarım Çizmeler

Sonbahar Çizme Siparişi

Bayanlarda uzun elbiseden kısa eteklere, erkeklerde kabanlar ve paltolara uyum sağlayacak, şıklık katacak birçok sonbahar ve kışlık çizme modelleri Asil Kundura‘da. Yapımında kullanılan hakiki özel deriler ve kauçuk enjekte edilmiş özel köseleler ile tasarlanan çizme modelleri bu kış tarzını ve havanızı zirve yaptıracak. Birbirinden farklı yüzlerce aksesuar seçimi ile tokalı, bağcıklı, lastikli, biyeli modeller gibi daha yüzlerce aksesuar seçeneği Asil Kundura’da. Dilediğiniz çizme modelini bizimle iletişim ağımız üzerinden paylaşarak en kaliteli malzeme ile yaptırmanız da ayrıca mümkün.

El Yapımı Çizmeler

El yapımı Özel Çizme Siparişi

Yapım aşaması el işçiliği ile meydana gelen ayakkabılarımızın kullanım ömrü uzun olup, aşınma ve yıpranması da bir o kadar uzun zaman alır. Tabi ki bunda ayakkabınızı dinlendirerek kullanmanızın önemi büyük. Her gün aynı ayakkabıyı kullanmanız hem ayakkabınızın ömrü için hem de ayak sağlığınız için büyük hatadır. El yapımı ayakkabılar da kullanılan hakiki deriyi, uzun süren kalıplama süresi ile daha geç bir sürede yıpranması sağlanır. Sizlerde bu sonbahar ve kışlık ayakkabı, çizme siparişlerinizi bizimle karar verin. Ayaklarınıza konforu ve kaliteyi getirelim.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi