Özel Sipariş Bayan Bot Siparişi

Özel Sipariş Bayan Bot Siparişi

Kış şartlarında yağmurlu ve karlı hava koşulları ile ayakkabı ve botlar ve malzeme kalitesi önemi çok büyüktür. 1. Sınıf dünya standartları kalitesi ile malzemeler ve el yapımı olan işçilik ve kalite ile bizi kişiye özel sipariş ile bir dünya markası yapmıştır. 1974 yılından itibaren bu yana dünyada en kaliteli bir ayakkabı ve botları üretmekte olmamız, ayrıca ürettiğimiz ürünler el yapımı ve işçilik kalitesinde olup bizim sektörde olan en büyük farkımızdır. El yapımı ayakkabı modelleri bir kalite farkı daha uzun ömürlü olarak deforme olmayan ürünlerdir.

El Yapımı Bayan Bot Modelleri

Sonbahar Körüklü Özel Bayan Bot Üretimi

Bayanlarda kışlık bot ve model alternatifleri ile en çok beğeni ile tercih edilmekte olan modeller arasında yer alan körüklü bir model bot seçenekleri ile birbirinden farklı ve şık özel tasarım üretimlerimiz ile siz ayakkabı severler olarak bayan müşterilerimizi bekliyor. Yumuşacık ayağınızı saran özel deri dokusu ve kürklü desenli iç astar ile sizler için hazırlamış olduğumuz körüklü bot modellerimiz ile tarzınıza göre hitap edebilen seçenekler arasında kendinizi ödüllendirin.

Özel Üretim Körüklü Bayan Bot Tasarımları

Kışa Özel Bayan Bot Siparişi

Mağazalardan hazır üretim alışverişler ile sıkılmışsanız mutlaka kişiye özel sipariş yöntemi ile sizler için özel olarak üretmiş olduğumuz , kalite ve el yapımı bayan bot modelleri ile tarzınıza fark yaratacak seçenekleri ile siparişlerinizi verebilirsiniz. 30 ile 50 numaraya kadar ayak numarası ile seçeneklerimiz ve aramış olduğunuz tüm model seçenekler arası kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. 7 ile 12 iş günü içerisinde dilediğiniz model dilediğiniz dizayn ile sizler için üretmekte olup adrese teslim hizmetimiz ile göndermekteyiz.

Kişiye Özel Tasarım Bayan Bot Siparişi

Özel Tasarım Kişiye Özel Bot Üretimi

İnstagram, Tumblr, Pinterest, Facebook sosyal medya hesaplarımız ile birbirinden farklı özel ve sıra dışı modeller ile, web internet mağazamızı el yapımı işçilik ve kalitemizi inceleyebilirsiniz. WhatsApp 0534 526 79 07 müşteri iletişim ve danışma numaramız ile bilgi alabilir siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi