Özel Sipariş Ayakkabı Yapan Yerler

Özel Sipariş Ayakkabı Yapan Yerler

İstediğiniz model ve tasarımları, Asil Kundura olarak özel dana derileri ile üretimini sağlamaktayız. Türkiye‘nin neresinde olursanız olun, siparişini verdiğiniz özel tasarım ayakkabıları en özel bir biçimde hazırlayıp sizlere ulaştırıyoruz. Ayakkabı yaptırmak istediğiniz zaman kafanızda kuşku ve herhangi bir durum oluşuyor ise bizleri sosyal medya adreslerimiz üzerinden yakın incelemeye alabilirsiniz. Sizleri üretim yerimizde görmeyi çok isteriz. Ayakkabı üretiminde size özel olacak detaylar, istenilen ayakkabının incelikleri, modelinizdeki özel aksesuarlar tamamen size özel hazırlanıp tasarlanmaktadır. Asil Kundura yerli üretimin ilklerinden ve sanata değerin anlamını geçmiş bu günlere kadar taşımaktadır. 1974 yılından bu güne kadar özel sipariş faaliyeti gösteren Asil Kundura, müşterilerine en özel deriler ile özel bir ayakkabı tasarımı yapmaktadır. Size özel ait olduğunu düşüneceğiniz tasarımları, usta ellerle el yapımı tekniğini sanata dökerek el kazımalı özel kösele vurgumuz ile tamamen özel ayakkabı tasarımları yapmaktayız.

Kişiye Özel Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

Özel Erkek Kösele Ayakkabı Siparişi

Tamamen el işçiliği ile üretimi gerçekleşen hakiki kösele ve hakiki deri ayakkabılar, kişiye özel olarak hazırlanıp siz değerli ayakkabı severler için buluşmaktadır. Şık bir takım elbise ile bütünlüğü sağlayacağınız el yapımı kösele bir ayakkabı, bu bütünlüğü ikili kombin olarak tamamlayacaktır. Baskı deri, rugan deri, mat deri, eskime deri vs. aradığınız özelliklerde deri çeşidini sizlere sunuyor, üretimi gerçekleştiriyoruz. Tasarımı en trendler arasından seçerek size ait bir tasarımı konuşturmaktayız. Erkek ayakkabı üretiminde köselenin 1. sınıf olması yani malzeme kalitesi çok önemlidir. Köselenin malzeme kalitesi kötü olduğu taktirde kösele yavaş yavaş kendini bırakacaktır ve modelden ayrılacaktır. İşçilik konusunda misyonumuzu korumamız neticesinde, elde üretimin hakkını sonuna kadar vermemiz bizim için gurur kaynağıdır. Derinin besleyici özelliğini ön baza alarak kösele ve deri uyumunu üretim esnasında tasarlayarak, ayak ölçünüze uygun kalıplarda üretim gerçekleştirmekteyiz. Bu yüzden önemli faktörlerden malzeme kalitesi ilk 3 sırada yerini almaktadır.

Online Klasik Erkek Ayakkabı Siparişi

İnternetten Özel Ayakkabı Siparişi

Birçok yerde arayıp bulamadığınız tasarım ayakkabılar varsa, imalatı gerçekleşmiyorsa, hiç bir yerde bulamıyorsanız, ayak konforunuza uygun değilse, sizlere özel bir üretimle bu isteğinizi gerçekleştiriyoruz. Özel tasarımın elit başlığı olan Asil Kundura, ayak yapınıza uygun olan ayakkabıyı size özel olarak hazırlayarak ve ayağınızın tamamı rahat edecek. Yüzlerce özel tasarımı paylaştığımız Pinterest, Facebook, Tumblr, İnstagram sosyal medya hesaplarımızı inceleyebilir dileğiniz rengi, kalıbı, tasarımı bizimle iletişime geçerek bilgi aktarımında bulunabilir, sipariş verebilirsiniz. Ayrıca detaylı destek almak isterseniz Asil Kundura Web sayfamızı da gözden geçirebilirsiniz. Geçmişteki klasik tasarımların vazgeçilmezlerin ayakkabılarından neredeyse her birini elde işleyerek ürettiğimiz bu ayakkabıların siparişlerini 0534 526 79 07 WhatsApp sipariş hattından iletebilir, talep oluşturabilirsiniz. Özel üretimin ayrıcalıklarını bizleri yakından takip ederek yakalayabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi