Özel Sipariş Ayakkabı Markaları

Özel Sipariş Ayakkabı Markaları

Sizlerde mağazalarda modeline ve tasarımına önceden karar verilmiş ürünlerden seçim yapmaktan sıkıldıysanız, mutlaka özel sipariş yöntemiyle aradığınız tasarımı ve şıklığı en kaliteli malzeme ve el yapımı işçilik kalitesinde bulabilirsiniz. 1974 yılından bu yana üretimlerimiz kişiye özel sipariş yönteminde olup tamamen el yapımı ve en kaliteli 1. Sınıf malzemelerden ayakkabı adına tüm siparişlerinizi büyük bir titizlik ile hazırlıyoruz. Tamamen hakiki dana derisi ve bir çok özel deri çeşitleri kullanmaktayız. Dünya kalite standartlarında el yapımı işçilik kalitemiz ile ürettiğimiz ayakkabı siparişlerinizi yurt içi ve yurt dışında bir çok adrese sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Özel Tasarım Ayakkabı Üretimi

Kaliteli Erkek Ayakkabı Siparişi

Modern ve şık tasarımları 1. Sınıf kalitede malzemeler ile buluşturarak el işçiliği kalitesinde dünyanın en tarz ayakkabılarını üretiyoruz. Tamamen orijinal ve doğal malzemeler kullanarak ürettiğimiz özel sipariş erkek ayakkabı modellerimiz siz müşterilerimiz tarafından tam not almıştır. Amacımız siz değerli müşterilerimizin kalıcı memnuniyetini sağlayacak modeller tasarlamaktadır. Hakiki el yapımı kösele ve özel tasarım kösele motiflerimiz ile göz kamaştırıcı çizimler, üretimlerimizde en belirgin ilgi çekici detaylardandır. Dilediğiniz ayak numaranız da problemsiz bir şekilde ayak yapınıza uygun kaliteli ve rahat ayakkabı siparişlerinizi yapmaya talibiz.

Erkeklere Özel Tasarım Ayakkabı Üretimi

Yumuşak Tabanlı Erkeklere Özel Ayakkabı Modelleri

Uzun süre ayakkabı giyenlerin problemleri ayak ve topuk ağrılarıdır. Genellikle ayaklarınızda olmasını istediğiniz rahat ayakkabı model seçimlerini sizlere sunduğumuz alternatiflerimizden seçebilirsiniz. Web internet mağazamız üzerinden bir çok model seçeneklerimize göz atabilirsiniz. Özellikle ayakkabı tabanlarımızdaki geliştirdiğimiz konfor sistemimiz sayesinde topuk ve ayak ağrılarınız tamamen ortadan kalkmakla beraber aynı zamanda dilediğiniz şıklık ve tasarımda ayakkabı siparişlerinizi yaptırabilirsiniz. Özel ortopedik ve ortholıte tabanlarımız sayesinde, ter ve koku sorunlarınızda giderilmiş olur.

Kişiye Özel Tasarım Ayakkabı Modelleri

Online Erkek Ayakkabı Sipariş Adresleri

İnternet üzerinden kişiye özel ayakkabı siparişinin güvenilir adresi olarak tüm müşterilerimizin güvenini ve beğenisini ürettiğimiz kaliteli siparişler ile kazanmış olmanın gurunu yaşıyoruz. Tamamen yerli üretim ve işinde usta çalışanlarımızın elinden hassasiyet ve titizlik ile tarzınıza hitap eden kusursuz modeller üretiyoruz.

İnternet Üzerinden Özel Tasarım Ayakkabı Siparişi

Facebook ve İnstagram sosyal medya adreslerimizden dünyanın en kaliteli ayakkabı modellerini inceleyebilir ve el yapımı işçilik detaylarımızı görebilirsiniz. WhatsApp, Telegram ve Bip 0534 526 79 07 müşteri sipariş hattımızdan da dilediğiniz model ve tasarımınızı belirtebilir, sipariş kaydınızı oluşturabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi