Özel Platform Topuk Ayakkabı Siparişi

Özel Platform Topuk Ayakkabı Siparişi

Topuklu ayakkabılar, her kadının gardırobunda mutlaka birkaç farklı çeşidi olan ayakkabı modellerinden bir tanesidir. Topuklu ayakkabı modellerinin birbirinden farklı kombinlere uyum sağlaması için tasarlanan çeşitleri bulunuyor. Siz de tarzınıza uygun ayakkabı modelleri sayesinde kombininizi destekleyebilir ve çevrenizdekilerin dikkatini çekebilirsiniz.

Topuklu ayakkabı modelleri arasından en çok tercih edilen çeşitlerden bir tanesi de platform topuklu ayakkabılar. Platform topuk ayakkabı modelleri genellikle boyu normalden kısa olan kadınlar tarafından tercih ediliyor. Peki, platform topuk ayakkabıları tercih ederken nelere dikkat etmek gerekiyor?

Platform Topuklu Ayakkabılar Nasıl Kullanılıyor?

 

Platform topuklu ayakkabıların farklı kıyafetler ile farklı kullanımları bulunuyor. Günlük kıyafetlerinizde yaz aylarında uzun elbiseler tercih ediyorsanız, platform topuklu ayakkabılar sayesinde kombininizin daha dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz. Uzun boylu elbiselerle birlikte kalın topuklu ayakkabıların tercih edilmesi gerekiyor. Kalın topuklu ayakkabılar, diğer topuklu ayakkabılar gibi kişinin elbiseye takılıp düşmesini engelliyor. Bu sayede siz de hem şık görünebilir, hem de düşme tehlikesinden korunabilirsiniz. Uzun elbiselerle birlikte tercih ettiğiniz platform topuklu ayakkabıların tarz olarak da elbise ile uyumlu olması gerekiyor. Giyeceğiniz elbise daha gösterişli bir formda ise giyeceğiniz ayakkabının da bu tarzda olması gerekiyor. Aynı şekilde tercih edeceğiniz elbise daha havadar ve yaz aylarında sokakta giyilecek tarzda ise tercih edeceğiniz platform topuklu ayakkabı modellerinin daha sade olması gerekiyor.

Platform ayakkabıları pantolonlarla birlikte tercih etmek istiyorsanız, giyeceğiniz pantolonun altından ayakkabının görünmemesi gerekiyor. Ayakkabının giydiğiniz kıyafetin altından görünmesi daha demode bir görünüm ortaya çıkartıyor. Bu yüzden platform topuklu ayakkabı giymek istiyorsanız, altınıza mutlaka İspanyol paça pantolon tercih etmeniz gerekiyor. İspanyol paça pantolonun altından giydiğiniz ayakkabının uzun topukları görünmeyeceği için olduğunuzdan çok daha uzun görünebilirsiniz. Bu sayede ortaya çıkarttığınız kombin de diğerlerine kıyasla çok daha dikkat çekici olacaktır.

Bir davete ya da özel bir geceye katılırken giyeceğiniz elbisenin altına platform topuklu ayakkabı tercih ederek daha uzun ve şık görünmek istiyorsanız da bu elbisenin uzun ve bol kesimli olması gerekiyor. Mini ya da midi boy elbiselerin altından giydiğiniz ayakkabı görüneceği için platform topuklu ayakkabıların bu tarz elbiselerle tercih edilmesi ortaya demode bir görünüm çıkarıyor. Davete katılırken siz de tüm gözlerin sizin üstünüzde toplanmasını istiyorsanız, platform topuklu ayakkabıları uzun elbiselerle birlikte tercih edebilirsiniz.

Özel Platform Topuklu Ayakkabı Siparişi

 

Platform topuklu ayakkabı üretimi yapan birçok firma bulunuyor. Ancak bu firmalar genellikle en çok tercih edilen tarzda ayakkabılar üreterek daha genele hitap etmeyi amaçlıyor. Giyeceğiniz elbiseye ya da kendi tarzınıza uygun platform topuk ayakkabı bulmakta zorlanıyorsanız siz de firmamız ile iletişime geçerek kendinize özel üretim ayakkabı siparişi verebilirsiniz. Asil Kundura olarak tasarladığımız özel ayakkabı modellerinde her zaman üst düzey kalitede malzemeler kullanıyoruz. Bu sayede siz de alacağınız ayakkabıları uzun yıllar boyunca giyebilirsiniz. Siparişlerinizi WhatsApp üzerinden 0534 526 7907 numaralı müşteri hizmetleri hattımıza istediğiniz ayakkabının fotoğrafını göndererek de verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi