Özel Ortopedik Ayakkabı Üretimi

Özel Ortopedik Ayakkabı Üretimi

Rahatlıkta ve konforda sıkıntısı olan kişiler için ayağınıza muhteşem uyumlu ve istediğiniz model olmak üzere ortopedik model çalışmaları hazırlıyoruz. Her türlü ayak bozukluğu için geliştirdiğimiz kalıp seçenekleri ile sizde aradığınız, beğendiğiniz modelleri ayağınızda konforla kullanabileceksiniz. Ayak problemlerinin belirli birkaç nedeni malzeme kalitesi ve gereğine uygun ölçüde ayakkabı giyilmemesi bu durumu oluşturmaktadır. Yani ayak şekil yapısında bozukluğun olması durumunda standart bir ayakkabıyı giymeniz durumunda sorunu daha çok büyütecektir. Elbette her sorun için bir çözümün olması ile birlikte konforlu bir ayakkabı ile sizde rahatça arzu ettiğiniz tüm tasarımları giyebileceksiniz. Deri, kösele ve yumuşak taban uyumu ile tüm çalışmaları size özgü tasarlıyor ve üretiyoruz. El yapımı tekniğimiz ile sayısız modeli ayak ölçünüz ne olursa olsun üretiyor, şişlik gibi onlarca ayak problemi ile ilgili dolgu işlemi yapıyoruz.

Klasik Tasarım Ortopedik Ayakkabı Üretimi

Klasik Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Ayak şişmesi, topuk eksikliği, topuk yüksekliği vb. nedenler ile ayakkabı bulamayıp mağaza mağaza dolanıp aradığınızı bulamıyor iseniz, sizleri Asil Kundura özel ortopedik ayakkabı dünyasına davet ediyoruz. Yüzde Yüz özel dana derilerimiz ve gerçek kösele, yumuşak ortopedik tabanlı çalışmalarımızı sosyal medya kurumsal adreslerimiz üzerinden mutlaka incelemelisiniz. Her türlü ortopedik çalışmaları detaylara uygun ölçülerde hazırlanıyor. Özel el yapımı tekniğimiz ile siparişlerinizde daha çok iç kalıp ve tabanlık kısmına ayrı bir şekilde önem veriyoruz. İç konfor ve modelin dış estetik kısmını birlikte baz alarak model kalıbı ayak ölçüsüne göre oluşturuyoruz. Oluşturulan kalıp malzeme birleşimi ile kalıba oturtuluyor ve ortalama olarak 7 ile 14 günlük bir süre kalıplanarak çekiçleme işlemi görüyor. Terleme ve ayak sıkışması gibi problemlerin daha çok görüldüğü ülke kesimlerinde daha çok hava sıcaklığı ve çorapsız ayakkabı giyme durumu birbirini kovalamaktadır.

İnternetten Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Özel Üretim Ortopedik Klasik Ayakkabı Siparişi

Yumuşak taban veya ortopedik eva taban seven müşterilerimiz için yüzlerce modellimizi sunuyor ve sizler adına en göz alıcı modelleri sipariş olarak hazırlıyoruz. Yüzlerce modeli ve tasarım harikası ürünlerimizi yakından incelemek için Asil Kundura Facebook, İnstagram, Tumblr, Pinterest uygulamaları üzerinden ve Asil Kundura Web sayfamız üzerinden bizleri yakından incelemeye alabilir, 0534 526 79 07 WhatsApp sipariş hattından bilgi alabilirsiniz. Hakiki dana derisi ve yumuşak ortopedik taban uyumu ile sizlerde aradığınız modelleri rahatça kullanabilirsiniz. Estetikten ve rahatlıktan ödün vermeyen müşterilerimiz için çok özel çalışmaları klasik bir tasarımda ortopedik taban adı hazırlıyoruz. Ortopedik çalışmaların hemen hemen hepsi tabanlık olayı daha çok çözüm kazanmaktadır. Lakin ayak şekli ve yapısı tamamı ile bozuk olan ayaklar için kalıp besleme işlemini yapmaktayız. Dolgu içeren bölgeler için altlı üstlü dolgu desteği ile sıkma ve kavisli kısımları daha çok rahat edecek şekilde besliyor ve destekliyoruz. Klasik ortopedik ürün tasarımı sevenler için Asil Kundura özel sipariş ayakkabı dünyasını mutlaka yakından takip ediniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi