Özel Ölçü Ayakkabı Yapımı

Özel Ölçü Ayakkabı Yapımı

Ayağınızdaki sorunlar için özel ölçü ayakkabı yaptırmak isteyenlere güzel bir fırsat sunuyoruz. Sıradışı ayakkabı modellerini ayak ölçülerinize göre yaptırabiliyorsunuz. Üstelik kaliteli deri ayakkabılar ayağa özel ayakkabı sipariş sistemi ile yapılmakta. Alt kısımdaki canlı destek sistemi ile dilediğiniz ayakkabı görselini sizin ayak ölçülerinize göre yaptırarak sahibi olabilirsiniz.

Ölçülere Göre Ayakkabı Siparişi

Ülkemizde ortopedik ayak sorunları için ayakkabı yaptırmak oldukça kolay. Farklı bir yerde gördüğünüz ve yaptırmayı düşündüğünüz ayakkabıyı, ayak ölçüleriniz ile birlikte varsa ayağınızdaki ortopedik sorunları ve ölçü detaylarını da belirterek dilediğiniz ayakkabıyı yaptırabilirsiniz. Ayağında kısalık bulunan vatandaşların da özel gizli ölçülerde topuk çalışması yaptırabileceğini unutmayın.

Ölçüye Göre Ayakkabı Siparişi

Asil Kundura’nın kaliteli ayakkabı sipariş sistemi ile Türkiye’nin her noktasından ve dünyanın sayılı birçok merkezinden kişiye özel ayakkabı üretim sisteminden faydalanabilirsiniz.

Ayak ölçüleriniz için ortopedik sorunlardan tutun da gizli topuk boy uzatan ayakkabı siparişleri de dilediğiniz şekilde yapılabiliyor. Üstelik 32-33-34 numara gibi piyasada bulunması zor küçük ayak numaralarından 44-45-46 numara gibi büyük ayak numaralarına göre de dilediğiniz ayakkabıları yaptırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi