Özel Numara Ayakkabı Siparişi

Özel Numara Ayakkabı Siparişi

Ayakkabı seçimlerinizdeki en büyük başlıca sorunlardan biri de istediğiniz numarayı bulamamanız. Genellikle mağaza alışverişlerinizde beğendiğiniz ürünün ayak numaranızda olanı bulamama durumu sıklıkça karşılaşılan bir durum. Özellikle büyük ve küçük ayak numarasına sahip kişiler için pek çok çözüm ve alternatif zenginliklerimizle dolu modellerimiz sizin için özenle ve titizlik ile hazırlanıyor. Ayaklarınıza özel olarak ölçüler ile tasarlanıp üretilen kalıplar sayesinde siparişleriniz hem ayak numaranıza uygun hem de ayak yapınıza uygun bir şekilde üretiyoruz. 35 numaradan 55 numaraya kadar ayak yapınız ile orantılı büyük ve küçük ayakkabı özel siparişi yapıyoruz. Sipariş üretimlerimiz yaklaşık 14 iş günü içerisinde büyük bir titizlik ile üretilerek adresinize teslim edilmektedir. Birbirinden sıra dışı ve kaliteli özel sipariş ayakkabı yaptırmak isterseniz el yapımı işçilik kalitemiz ve 1. Sınıf kalitede malzemeler ile sizler için en şık ve özel tasarım ayakkabı modellerimizi sergilediğimiz web internet mağazamız aracılığı ve sosyal medya adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kişiye Özel Tasarım Ayakkabı Üretimi

Ayağa Özel Numara Ayakkabı Yapımı

Kaliteli malzeme ve kaliteli el yapımı işçilik ile birbirinden özel tasarım ayakkabı siparişlerinizde sizin için ürettiğimiz büyük veya küçük numara ayakkabılar yurt içinde ve yurt dışında yoğun bir şekilde ilgi görüyor. Konfor ve rahatlık bakımından en üst performans alabileceğiniz siparişler üretiyoruz. Modanın ve tarzın en favori modelleriyle el yapımı ustalık işçiliği ile klasik ayakkabı ve spor ayakkabı siparişi konusunda en çok tercih edilen markaların başında geliyoruz. Sadece ve sadece üretimlerimizde özel bir tasarım olan el yapımı kösele işlemeleri ayakkabı siparişlerinizde şıklığı tamamında fark edebileceksiniz. Hakiki dana astar ve hakiki köseleden ürettiğimiz siparişlerinizde en kaliteli deriler kullanılıyor. Dilediğiniz model ve tasarımı istediğiniz ayakkabı modeline dizayn ediyoruz. Birbirinden özel ve fark yaratan renk seçimlerimizle beraber zengin aksesuar seçeneklerimizle özel siparişlerinizin tasarımını beraber oluşturmamızda mümkün. Sipariş vermeniz için tek yapmanız gereken müşteri bilgi ve sipariş numaramızdan iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

El Yapım Özel Üretim Ayakkabı

Özel Ayakkabı Yapan Yerler

1974 yılından günümüze dek üretmiş olduğumuz her bir ayakkabıda ustalık ruhumuzu ortaya koymakta olup şıklığı, kaliteyi ve rahatlığı da beraberinde barındıran en kalite ayakkabılar yapmaktayız. Özellikle kişiye özel sipariş olarak üretimlerimizdeki en büyük farkımız kaliteli malzeme kullanımımız ve el yapımı işçilik kalitemizdir. Siz ayakkabı sever müşterilerimiz için en sıra dışı ve özel tasarım ayakkabı modellerini üretiyor, kalitemiz ile memnuniyetinizi kazanacak sunumlar hazırlıyoruz. İşimizde bir dünya markası olmamızın ciddiyetiyle en modern ve tasarım harikası ürünler yapıyoruz. İnstagram ve Facebook, Tumblr, Pinterest sosyal medya adreslerimizden modellerimizi inceleyebilir, web internet mağazamız üzerinden çalışmalarımızı görebilirsiniz. Ayrıca 0534 526 79 07 WhatsApp sipariş hattımızdan bilgi alabilir siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi