Özel Gelin Ayakkabısı Siparişi Yapan İmalatçılar / Ankara-İstanbul

Özel Gelin Ayakkabısı Siparişi Yapan İmalatçılar / Ankara-İstanbul

İstanbul ve Ankara genelinde özel gelin ayakkabısı siparişi yapan imalatçı ve iş yeri arayanlar için Türkiye geneline özel ayakkabı siparişi hizmeti sağlayan Asil Kundura siz değerli müşterileri için özel tasarım gelin ayakkabısı ve düğün nişan gibi günler için özel ayakkabı modelleri ile sizlere hizmet sağlamakta. Gelin ayakkabısı siparişi vermek isteyenler için Asil Kundura ile 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattı üzerinden iletişim kurabilir yaptırmak istediğiniz gelinlik ayakkabısı modelli Sipariş verebilirsiniz. Asil kundura’nın sizlere sağlamış oldu bu hizmet içerisinde Türkiye’nin her noktasından Beğenmiş olduğunuz modeli telefondan fotoğrafını gönderebilir, istediğiniz renk ve modelde ayakkabınızı yaptırabilirsiniz. Üstelik büyük küçük birçok numarada ayakkabınızı hazırlayan bu firma 30 numaradan 50 numaraya kadar ayakkabı imalatı yapmakta. Hayallerinizi süsleyen Gelinlik Ayakkabı modelleri en güzel ayakkabı ile gecenin vazgeçilmez bir şaheseri gibi ayağınızda durması en çok istediğiniz şeylerden biri olsa gerek. Bunun için düğün günü ayağınızın rahat etmesi ve konfor ile kalitenin bir arada olması gerekir. İşte bu doğrultuda Asil Kundura hayalinizdeki gelinlik ayakkabısı sizler için özel olarak hazırlıyor ve adresinize gönderiyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi