Özel Erkek Ayakkabı Modelleri 2017

Özel Erkek Ayakkabı Modelleri 2017

Günlük hayatta kıyafetimize en uygun ayakkabının tercihini yapmak çoğu zaman zor olsa da, bazı alışkanlıkların yanı sıra mecburiyetler, aynı ayakkabıyı her kıyafete uydurma zorunda bırakabiliyor. Kimi insan, kıyafete uygun ayakkabı yaptırmak isterken, renk ve stil konusunda kararsız kalabiliyor. Peki böyle bir durumda kıyafetinize en uyumlu ve uygun olan ayakkabının tercihi nasıl olmalı, bu konuda size bilgi vermek istiyoruz.

 

Kıyafete Uygun Erkek Ayakkabı Modeli Yaptırmak İçin;

 

Sahibi olmak istediğiniz bot, çizme ya da ayakkabı modelinin öncelikle tercihini yapmadan önce nasıl bir kombinasyon ile kullanacağınızı doğru belirlemeniz gerekmekte. Bunun için;

 

1-) Koyu renkli kıyafetleriniz ağırlıkta ise yine bu kıyafetlerin yer aldığı renk tonajına dikkat ederek tercih yapılmalıdır.

 

Koyu Renkli Erkek Ayakkabı Modelleri

Koyu Renkli Erkek Ayakkabı Modelleri

 

2-) Koyu renkteki kıyafetlerin içinde klasik seçenekler ağırlıkta ise klasik erkek ayakkabı modellerine yönelmek en mantıklı olanıdır.

 

Koyu Renkli Erkek Ayakkabı Modelleri

Koyu Renkli Erkek Ayakkabı Modelleri

 

3-) Almak ve özel olarak yaptırmak istediğiniz kıyafete uyumlu erkek ayakkabı modelinin rengini de kıyafetlerinizin koyu ve açık renkte oluşu ile aynı çizgide takip etmenizde yarar var.

 

ÖZEL ERKEK AYAKKABI MODELLERİ

 

Erkeklerin tercihleri arasında klasikler kadar, spor ayakkabılar da zirvede yer aldığı bir gerçek. Peki, erkekler için ayakkabı modelleri arasında en sık tercih edilen modeller hangileri? Siz değerli ziyaretçilerimiz için erkek ayakkabı modellerini kategorize etmeye çalıştık. Beğeneceğinizi umuyoruz.

 

Özel Erkek Klasik Ayakkabı Yapımı

Özel Erkek Klasik Ayakkabı Yapımı

 

1-) Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri
Seçimini yapmadan önce çok düşünüp hızlı karar vermemiz gereken takım elbise, kumaş ve ağır tonajlı kıyafetler için öncelikli ayakkabı tercihimiz erkekler için klasik ayakkabı modelinin vazgeçilmez olduğu bir gerçek.

 

Fermuarlı Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri;

 

Klasikler arasında en sık kullanılan, kullanım rahatlığı olarak ilk sırada yerini alan fermuarlı erkek ayakkabı modelleri arasında yerini alan erkek ayakkabıları, özellikle pratik ve hızlı kullanımı tercih edenlerin en büyük zevki diyebiliriz.

 

Fermuarlı Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri - 2017

Fermuarlı Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri – 2017

 

Bağcıklı Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri;

 

Görünüm ve estetik açısından hep bir adım önde yer alan bağcıklı erkek ayakkabılar, zevk ve gösterişin sembolü olurlar. Bağcığın mumlu oluşu da klasik erkek ayakkabılar içinde ayrı bir hava kattığı kesin.

 

Bağcıklı Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

Bağcıklı Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

 

Tokalı Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri;

 

Havalı ve bir o kadar iddialı görünümün adresi olan tokalı klasik ayakkabılar, erkekler için özel trendleri arasında yerini almakta. Tokanın klasik erkek ayakkabı yüzünde ya da yan tarafında yer alması, tercih edilecek seçenekler arasındadır.

 

Tokalı Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

Tokalı Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

 

2-) Erkek Spor Ayakkabı Modelleri
Gün içinde rahat kullanımın rakipsiz tercihi olan spor ayakkabılar, hem rahatlık hem de güvenin sembolü olarak karşımıza çıkıyor.

 

Kalın Tabanlı Erkek Spor Ayakkabı Modelleri;

 

Özellikle ayağım rahat, fakat zeminden uzak dursun diyorsanız, Nike, Adidas gibi dünyaca ünlü spor ayakkabı modelleri içinden kalın tabanlı erkek spor ayakkabı modeli tercihinde bulunabilirsiniz.

 

İnce Tabanlı Erkek Spor Ayakkabı Modelleri;

 

Hem rahatlık hem hafiflik peşinde koşan biri için öncelikli tercih ince tabanlı spor ayakkabı modelleri olacaktır. Bu tercihler arasında Adidas ve Nike marka spor ayakkabı markalarının yanısıra en fazla dikkat çeken Converse Erkek Spor Ayakkabı modelleri olarak bilinmektedir.

 

ÖZEL ERKEK AYAKKABI YAPIMI

 

Klasik ya da spor ayakkabı alanında özel ayakkabı yaptırmak isteyen ziyaretçilerimiz için en kaliteli klasik ayakkabı modellerini ve trend erkek spor ayakkabı modellerini özel olarak siparişini verebilirsiniz. 30 numaradan 50 numaraya kadar özel spor ayakkabı siparişi verebilir, dilediğiniz ayakkabı modelini istediğiniz ayak numarası ve renkte yaptırabilirsiniz.

 

Özel Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

Özel Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

 

Kıyafete uygun erkek ayakkabısı mı yaptırmak istiyorsunuz? Takım elbiseye uygun ayakkabı yaptırmak, giydiğiniz ya da aldığınız pantolona uygun ayakkabı yaptırmak isteyenler için, özel ayakkabı sipariş hizmetimizden yararlanın. Aşağıdaki ya da sağ üst köşede yer alan whatsap sipariş hattımız üzerinden iletişim kurarak istediğiniz erkek ayakkabı modeli için sipariş verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi