Özel Dolgu Topuk Bot Modelleri – Sipariş

Özel Dolgu Topuk Bot Modelleri – Sipariş

Günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz dolgu tabanlı bot ve türevleri ile ilgili olarak sizlere birbirinden güzel modellerle güzel bir Konsept hazırladık.

Dolgu Topuk Bot Modelleri

Büyük numara (41-42-43-44-45-46-47-48-49-50) gibi ayak numarasında ayakkabı yaptırmak isteyip de bulamayan müşterilerimiz için özel sipariş ayakkabı yapıyoruz. 31-32-33-34-35 numara gibi küçük numara ayakkabı ve küçük numara bot yaptırmak isteyenler için en aynı durum geçerlidir.

Dolgu Topuk Bot Siparişi

Dolgu topuklu bot modelleri içerisinde Dilediğiniz modeli istediğiniz ayak numarasında sizlere özel olarak hazırlayıp yapabiliyoruz Bununla birlikte hayalinizde bir yer alan bir modeli de bize belirtmeniz durumunda sizi hayallerinize kavuşturuyor, dilediğiniz modeli size tasarlıyoruz.

Özel Sipariş Ayakkabı

Özellikle dolgu topuk ayakkabı arayan siz değerli müşterilerimiz için istediğiniz tarzda dolgu topuk uzunluğu ve uyumluluğu ile çok kullanışlı bir yapı oluşturuyoruz. Bayan Dolgu Topuk Bot Modelleri ve gizli dolgu topuk ayakkabı seçeneklerimiz de mevcut. Bunun için tek yapmanız gereken bize sadece WhatsApp üzerinden yaptırmak istediğiniz Bot Modelinin fotoğrafını, ayak numaranızı ve varsa ayağınızda yer alan problemi( kemik, tarak, nasır vs.) bildirmeniz yeterlidir.

Dolgu Topuk Bot Modelleri

Özel Sipariş Ayakkabı ile kullanılan malzemenin kalitesi ve profesyonel işçilik sayesinde ayak sağlığınıza verdiğimiz önemi sizlere ispatlama fırsatı buluyoruz. Özel Bot Siparişi ile belirttiğimiz süre içinde ayakkabınızı yapıp adresinize gönderiyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi