Özel Dans Ayakkabısı Yapan Yerler

Özel Dans Ayakkabısı Yapan Yerler

Türkiye’nin en kaliteli dans ayakkabısı üreticileri ve özel üretim dans ayakkabıları için sipariş verebilmeniz mümkün. Üstelik renk, görünüm ve estetiğin yanısıra kalite standartlarını da dilediğiniz gibi belirleyebiliyorsunuz. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük metropollerde dans ayakkabısı yaptırmak isteyenler için özel üretim sistemimiz 7-24 hizmet veriyor. Kaliteli ayakkabı siparişi için Asil Kundura 0534 526 79 07 numarası üzerinden whatsApp sipariş hattı ile siparişlerinize yardımcı olmaya devam ediyor.

 

Kaliteli Dans Ayakkabıları Nerede Satılır?

 

Özel üretim ayakkabı siparişi ile dilediğiniz ayakkabıyı ayağa göre yaptırabiliyorsunuz. Üstelik ayak numarası 32-33-34 numara gibi küçük ayak numaralarından tutun da 43-44-45-46 numara gibi büyük ayaklara göre özel dans ayakkabıları yapılabiliyor. En çok araştırılan ve merak edilen konulara arasında bulunan kaliteli dans ayakkabıları nerede satılır sorusu için cevap, özel ayakkabı siparişi hizmeti ile dilediğiniz ayakkabıyı ayağınıza sunan Asil Kundura olacaktır.

 

Dans Ayakkabısı Siparişi (Özel Yapım)

 

Hangi şehir ya da ilçede olursanız olun, dilediğiniz dans ayakkabısını istediğiniz şekilde yaptırabilirsiniz. Kişiye özel dans ayakkabısı siparişi için alt kısımdaki iletişim sistemi üzerinden detaylı bilgi alabilmeniz de mümkün oluyor.

Özel Dans Ayakkabısı Yaptırma

Özel Dans Ayakkabısı Yaptırma

Gösteri ve sanat alanında hizmet sunan ve şık, estetik, kaliteyi bir arada görmek isteyenler için özel üretim dans ayakkabıları için detaylı fiyatlar online sipariş sisteminde yer alıyor. Siz değerli ziyaretçilerimiz için kaliteyi internetin avantajlı yapısı sayesinde birkaç saniye yakınınıza taşımanın gururunu yaşıyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi