Özel Çizme Yaptırmak İsteyenler – Asil Kundura 06

Özel Çizme Yaptırmak İsteyenler – Asil Kundura 06

Havaların soğuması ile birlikte acaba ne giyerim telaşına düşen bayanlar için ayak sağlığını ve kalitesini düşünen Asil Kundura, ayağınıza en uygun çizme modelleri ile istediğiniz ayak numarasına göre çizmenizi yapıyor. Malum havalar soğumaya başladı. Tabi yaz döneminde giymiş olduğunuz rahat ve açık ayakkabılar yavaş yavaş tabiri yerindeyse garaja çekilmeye hazırlanırken kışın ayağınızı üşütmeyecek çizme modelleri ile en kaliteli çizmeye ulaşmanız çok kolay. Herhangi bir yerde görüp de numarasını bulamadığınız bir çizmeyi biz sizin ayağınıza getiriyoruz. Hayalinizde olan bir model çizmeyi size özel olarak yapıyor, belirtilen en kısa süre içinde de adresinize teslim ediyoruz. Sistem üzerinden mesaj ya da mail yolu ile iletişime geçebilir, sipariş çizmenizi yaptırabilirsiniz. Bayan çizme siparişi alanında tüm Türkiye’ye hizmet veren asil kundura, en kaliteli malzemeleri kullanarak ayak sağlığınıza son derece önem verirken profesyonel işçilik sayesinde kaliteyi ayağınıza sunuyor. 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi