Özel Anne Ayakkabısı Modelleri

Özel Anne Ayakkabısı Modelleri

Dünyanın en kıymetli ve en değerli varlıklarından biri olarak gördüğümüz annelerimizin yüzünü güzel hediyeler alarak güldürmek ve sevindirmek isteriz. Annenin mutluluğu, zaten bizim varlığımızla onların gözünde en büyük hediye. Fakat kendi gözümüzden annemizin mutlu olduğunu bir hediye ile görmek istemişizdir. Annelerimize almak istediğimiz özel anne ayakkabısı ile onları sevindirmek ve ihtiyaçtan daha çok onlara vermek istediğimiz sembol olarak kullanmaya çalışsak da onlar her şeyin en iyisi ve en güzeline layık olduğu muhakkaktır. Annelere özel ayakkabı yaptırmak isteyen ziyaretçilerimiz için profesyonel ekipmanımız ile hazırlayacağımız ayakkabı modelleri ile annenizin ayak yapısına göre bir ayakkabı yapalım. Üstelik dilediğiniz anne ayakkabısı modeli özel olarak hazırlayabiliyoruz. Anne ayakkabısı siparişi vermek için tek yapılması istenen şey yaptırmak istediğiniz ayakkabı, bot veya çizme modelinin görselini ve annenizin ayak numarasını bize 05345267907 numaralı hat üzerinden whatsap ile göndermeniz yeterli görünmekte. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden vereceğiniz ayakkabı siparişi ile dilediğiniz ayak numarasında istediğiniz ayakkabı modelini yapıyor, adresinize belirtilen sürede gönderiyoruz.

Anne Ayakkabısı Modelleri

Anne Ayakkabısı Modelleri

Anneler gününe özel ayakkabı yaptırmak isteyenler ve annenizin doğum gününe özel ayakkabı yaptırmak isteyen ziyaretçilerimiz için de profesyonel ekibimiz ile en kaliteli ayakkabı modellerini hazırlıyoruz. İstanbul, İzmir, Ankara, Adana ve diğer tüm il-ilçelerden anne ayakkabı siparişi verebilirsiniz. Kemikli, problemli, taraklı ayak yapılarına özel tasarım ayakkabı da yapmaktayız. Ortopedik anne ayakkabısı tasarımlarımızla kişiye özel ayakkabı hazırlıyor, ayakların rahat etmesi için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi