Ortopedik Topuklu Ayakkabı Siparişi

Ortopedik Topuklu Ayakkabı Siparişi

Topuklu ayakkabılar hayatımızın neredeyse her alanında kullanılıyor. Günlük kıyafet kombinlerinde daha dikkat çekici olmak isteyen kadınlar topuklu ayakkabı modellerini tercih ederken, iş hayatında ya da özel davetlerde de farklı topuklu ayakkabı modelleri tercih ediliyor. Ancak topuklu ayakkabılar her ne kadar şık görünse de bir o kadar rahatsız olduğu için kadınların uzun vadede ayaklarının ağrımasına ve çeşitli sorunlara neden oluyor. Peki, topuklu ayakkabıları daha rahat bir hale getirmek için neler yapılabilir?

 

Ortopedik Topuklu Ayakkabı Modelleri

 

Ortopedik topuklu ayakkabı modelleri pek çok kadın tarafından tercih edilmese de aslında ayak sağlığı için büyük önem taşıyor. Hazır ayakkabı üretimi ve satışı yapan firmalar genellikle kalıplaşmış ayak ölçülerine göre üretim yapmaktadır. Ancak herkesin ayak numarası benzer olsa da ayak özellikleri farklı olacağı için bu ayakkabıları giymek de zaman zaman rahatsızlık verici olabiliyor. Özellikle de yeni alınan ayakkabıların ayak özelliklerine göre şekillenmesi için bir süre kullanılması gerekmesi, bu süre içinde ayak ağrılarına ve hatta ufak ağrılara neden olabiliyor.

Ancak ortopedik ayakkabılar direk olarak sizin ayak özelliklerinize göre üretilmektedir. İçerisinde yer alan özel taban sistemi sayesinde ayakkabı modeli ne olursa olsun ayaklarınızı rahatlatmaktadır. Çeşitli ayak sorunlarınız varsa, bu sorunları ortopedik ayakkabılar kullanarak da çözebilirsiniz.

Ortopedik ayakkabı modelleri farklı birçok ayakkabı tarzında kullanılmaktadır. Oxford ayakkabılar ve spor ayakkabılar gibi daha çok günlük kullanıma uygun ayakkabılarda ortopedik modelleri tercih ederek ayaklarınızın gün içerisinde rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

 

Ortopedik Topuklu Ayakkabı Siparişi

 

Ortopedik ayakkabı modelleri farklı birçok ayakkabı tarzında kullanılıyor. Topuklu ayakkabılar her ne kadar rahatsız edici olsa da, şık olmanız gereken ortamlarda topuklu ayakkabıları giymek zorunlu hale gelebiliyor. Ortopedik topuklu ayakkabı modelleri gün içerisinde hem ayaklarınızın rahat etmesini ve ağrımamasını hem de varsa ayak sorunlarınızın düzelmesini sağlayacaktır.

Bilindiği gibi ayakların gün içerisinde fazla kalması ve terlemesine bağlı olarak ayak mantarı gibi sorunlar oluşabiliyor. Her ne kadar havadar gibi görünse de standart topuklu ayakkabılar da ayakların terlemesine neden olabiliyor. Ortopedik ayakkabılar sayesinde ayaklarınızın gün içerisinde terlemesini önleyebilir, buna bağlı olarak ortaya çıkan ayak sorunlarının önüne geçebilirsiniz.

Asil Kundura olarak yıllardan bu yana özel sipariş ayakkabı sektöründe verdiğimiz hizmetlerle birlikte, siz değerli müşterilerimize yüksek kalite müşteri memnuniyeti sunuyoruz. Siz de yaptırmak istediğiniz çeşitli ortopedik topuklu ayakkabı siparişi için firmamızın 0534 526 7907 numaralı müşteri destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz. Vereceğiniz siparişlerde istediğiniz ayakkabı modelleri, sizden alınan ayak ölçülerine göre tasarlanmaktadır. Yaptırmak istediğiniz ayakkabının fotoğrafı elinizdeyse, sipariş esnasında WhatsApp üzerinden istediğiniz ayakkabının fotoğrafını gönderebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz ortopedik topuklu ayakkabıya birebir sahip olabilirsiniz. Topuklu ayakkabıların üretim esnasında piyasadaki en iyi malzemeler kullanılmaktadır. Bu sayede alacağınız ayakkabılar sadece ayaklarınızı rahatlatmakta kalmaz, aynı zamanda uzun süreli ve dayanıklı kullanım da sunar.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi