Ortopedik Özelliklere Sahip Erkek Bot Üretimi

Ortopedik Özelliklere Sahip Erkek Bot Üretimi

Ayak yapınıza uygun kalıpta ayakkabı bulmak kimi zaman mümkün olmayabilir. Ayak kemiklerinizde yada topuk kısmında problem yaşayan kişiler genellikle özel ayakkabı siparişi yöntemini kullanırlar. Topuk ağrılarında ve kemik problemlerinde ayakkabıda aranan ilk özelliklerden biri ortopedik tabanlardır. Dilediğiniz ayakkabı ve bot siparişlerinizde ortopedik tabanlar kullanıp ayakkabı siparişlerinizi hazırlarız.

Özel Üretim Ortopedik Erkek Bot Modelleri

Ortopedik ve Anatomik Taban Özellikli Ayakkabılar

Topuk ağrıları, kemik problemleri, ayakta kısalık gibi olası problemleriniz yüzünden istediğiniz ayakkabıyı giyemiyorsanız artık dert etmeyin. Asil Kundura’ da bütün bu problemlerin çözümü var. Ayaklarınızdaki problemler sebebiyle pek çok insan istediği ayakkabıyı giyememekte hatta pek çok zaman tek ayakkabıyla idare etmek zorunda. Asil Kundura’ da ayak yapınıza bire bir uyumlu kalıplar hazırlanıp en uygun profilde ayakkabınız özenle ve en kaliteli malzemelerle hazırlanır. Hakiki kürk astarlar, hakiki deri astarlar sayesinde ayaklarınızı sıcak tutar.

Kışlık Erkek Bot Siparişi

Hakiki dana derisi, rugan, süet, nubuk, özel su kaydırıcı özellikli spor deriler ve birbirinden özel şık tasarımlı aksesuarlarla el işçiliğinde hazırlanan bu sıra dışı ürünlere Asil Kundura aracılığı ile ulaşabilirsiniz.1974 yılından bu yana özel sipariş ayakkabı kategorisinde müşterilerine büyük bir hassasiyet ve emekle hizmet vermenin tecrübesiyle büyüyen markamız, yurt içi ve yurt dışında bir çok Avrupa ülkesine özel sipariş ayakkabı hizmeti veren büyük bir firmadır.

Ortopedik Erkek Botlar

İnternet alışverişinde güvenle sipariş verebileceğiniz ve sorunsuz teslimat hizmeti ile memnun kalacağınız Asil Kundura, Pinterest, Facebook, İnstagram sosyal medya hesaplarından ve web internet mağazamızdan ürün çeşitlerimizi inceleyebilir WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı iletişim hattımızdan siparişinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi