Ortopedik Özelliklere Göre Ayakkabı Yapımı

Ortopedik Özelliklere Göre Ayakkabı Yapımı

Günlük yaşantınızda kullandığınız en önemli ihtiyaçlarınızdan biride ayakkabılarınız. Gün içerisinde zamanınızın büyük bir bölümünde sizinle beraber ayaklarınızda taşıdığınız ayakkabılarınızın ayaklarınıza gösterdiği performans sizin enerjinizi de etkiler. Öyle ki ayak ağrılarınız ve ayaklarınızda oluşan fiziki problemler nedeniyle arzu ettiğiniz her ayakkabıyı bulmanız zor gözükebilir. Sizler için özel olarak ürettiğimiz ortopedik, ortholıte ve anatomik tabanlı ayakkabı seçeneklerimiz ayaklarınızdaki bütün olumsuz problemleri kesin bir şekilde ortadan kaldırıyor. Bu konuda bize kesinlikle güvenebilirsiniz. Beğendiğiniz her türlü ayakkabı veya bot modelinde istediğiniz dizayn da, istediğiniz tasarım ve kalitede seçeneklerimiz vardır. 30 numaradan 50 numaraya kadar ayak numarası seçenekleri ile her ayağa uygun üretimlerimiz mevcut.

Özel Tasarım Ortopedik Ayakkabı Modelleri

Konfor Tabanlı Ayakkabı ve Bot Modelleri

Bir çok insanın ayakkabı konusunda en çok yaşadığı problemlerden biri de ayak ağrıları ve kemik problemleridir. Zamanında ayak yapınızla uyumsuz yanlış ayakkabı tercihleri ayak yapınızı olumsuz yönde değiştirir. Bu yüzden kesinlikle ayak yapınıza uyumlu kalıplar tercih etmeli, mümkünse bilindik ve güvenilir kişiye özel sipariş yapan kurumsal markaların siparişlerinden tercihte bulunmanız daha doğru bir seçim olacaktır. Birbirinden teknolojik konfor taban seçeneklerimiz ile özel sipariş bot ve ayakkabı modellerimizden konfor, şıklık ve rahatlık bakımından beklentilerinizin karşılığını mutlaka alacaksınız. Ayaklarınızdaki ağrı ve kemik problemleriniz, ayakta kısalık gibi bir çok sorunlarınızda aradığınız bir çok çözüm alternatiflerini sizler için en modern ve şık tasarımlarımızla sunuyoruz.

Konfor Tabanlı Ayakkabı ve Bot Modelleri

Kişiye Özel Sipariş Bay Bayan Bot Satışı

Ayakkabı mağazalarından toplu üretim fabrikasyon kalitesinde üretilen ürünler sizi tatmin etmiyor beklentilerinizi karşılamıyorsa, mutlaka sizler için özel tasarladığımız kişiye özel sipariş sistemimize mutlaka göz atın. 1974 yılından bu yana ürettiğimiz kişiye özel siparişlerde kullandığımız malzeme kalitemiz 1. Sınıf dünya standartlarında en kusursuz malzemelerdir. Özellikle en büyük tercih sebeplerimizden biri olan el yapımı işçilik kalitemiz, işinde en usta çalışanlarımız tarafından siparişleriniz büyük bir özen ve insan hassasiyetiyle sizler için titizlikle hazırlanır.

Kişiye Özel Sipariş Bay Bayan Bot Siparişi

Pinterest, İnstagram, Tumblr, Facebook sosyal medya hesaplarımızdan ürün kalitemiz ve el yapımı işçilik detaylarımızı inceleyebilirsiniz. Web internet mağazamız aracılığı ile sizler için kişiye özel sipariş üretimlerimizi ve model alternatiflerimizi göz atıp, 7/24 açık olan WhatsApp 0534 526 79 07 müşteri iletişim hattımız üzerinden bilgi alabilir, siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi