Ortopedik Kışlık Bot Siparişi

Ortopedik Kışlık Bot Siparişi

Ayakkabı ve bot seçimlerinizde konfor ve rahatlık önceliğiniz için en kaliteli malzemeler ile ürettiğimiz ortopedik el yapımı ayakkabı ve bot seçeneklerimiz, siz ayakkabı sever müşterilerimizin büyük beğeni ve ilgisini görüyor. Özellikle ayak ağrısı ve topuk ağrısı problemi yaşayanlar için özel olarak ürettiğimiz ortopedik ayakkabıların üretiminde tasarladığımız ortholıte tabanlıklar ayaklarınıza inanılmaz konfor ve rahatlık sağlayacak. Bay ve bayan ayakkabı ve bot modellerimiz birbirinden sıra dışı tarz ve aksesuarlarla görünümünüzdeki stili daha göz alıcı bir konuma getirecek. İçe basma gibi problemlerinizde ayakkabı seçimlerinde zorlanıyorsanız, mutlaka bizimle iletişime geçiniz. Sizlere harika çözümler ve size özel modellerimiz mevcuttur.

Kişiye Özel Ortopedik Kışlık Bot Modelleri

Su Geçirmez Özel Tasarım Bot Modelleri

Sonbahar ve kış mevsiminde özellikle yağmurlu havalarda en çok yaşanan problemlerin başında ayaklarınızın ıslanmasıdır. Özel su kaydırıcı özellikli deri seçeneklerimiz ve gorateks özellikli özel yapım ayakkabı ve bot modellerimiz özellikle yağmurlu havalarda ayaklarınızın ıslanmasını kesinlikle engeller. Birbirinden şık ve tarz yağmur botları özel su geçirmez tabanlar ve rengarenk tasarımlarla müşterilerimiz tarafından büyük ilgi görüyor.

Özel Tasarım Ortopedik Bot Modelleri

Konfor Tabanlı Rahat Ayakkabılar

Rahat ayakkabı giymek herkesin hakkı. Ayakkabı seçimlerinizde sadece taban kısmı rahat olmaz yetmez, derisi, astarı, alt tabanı bütün bir haliyle konfor performans özelliğinde olmalı. Rahat ve konfor sistem ayakkabı ve bot modellerimiz içindeki özel ortholıte yapısıyla ayaklarınıza adeta masaj yapmaktadır. İster klasik görünüm, ister spor görünümde istediğiniz modeli istediğiniz tasarım ve renk seçenekleri ile kişiye özel ayakkabı ve bot siparişi yöntemi ile sizler için yapıyoruz.

Facebook, Pinterest, İnstagram sosyal medya hesaplarımızdan ve Web internet online mağazamızdan modellerimizi ve ürün kalitemizi inceleyebilir, WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı müşteri iletişim hattımızdan bilgi alıp, siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi