Ortopedik Ayakkabı Fiyatları

Ortopedik Ayakkabı Fiyatları

Ayağında fiziksel problem olanlar için nasıl ortopedik ayakkabı yaptırırım sorusuna en net cevabı sizler için araştırdık. Özellikle de ortopedik ayakkabı fiyatları konusunda detaylı bilgileri aşağıdaki online ayakkabı destek sistemi üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Kemik veya nasırlı ayaklara göre ortopedik ayakkabı yapımı için fiyat araştırması yapan vatandaşlar, Türkiye’nin her yerinden ve dünyanın sayılı birçok noktasından ortopedik ayakkabı siparişi verebilirler.

 

Özel Yapım Ortopedik Ayakkabı Fiyatları

 

Sizler için özel yapım kaliteli ortopedik ayakkabı hazırlayan Asil Kundura’dan ayakkabı fiyatları konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Profesyonel anlamda özel ayakkabı yaptırmak isteyen insanların ortopedik alanda hizmet alabilmeleri artık birkaç tık kadar yakın olabilmekte. Üstelik her ayak numarasına göre istediğiniz ayakkabı modelini özel olarak yaptırabilirsiniz. Peki ortopedik ayakkabı ücreti ne kadar ve ayakkabı yaptırırken ödenecek ortopedik ayakkabı ücreti nedir diye merak edilen sorularınız için canlı destek sistemi üzerinden de ayrıntılı bilgi alabileceğinizi hatırlatalım.

 

Kişiye Özel Ortopedik Ayakkabı İmalatı

 

Ayakkabıların ortopedik olarak üretilebiliyor olması, sorunlu ayaklara sahip kişiler için büyük bir artı oluşturmakta. Çünkü günümüzde istediği ayakkabıyı ortopedik ayak problemlerine göre bulamayan vatandaşların istedikleri şekilde yaptırabiliyor olması da çok önemlidir.

Hızlı ve kaliteli ayakkabı yaptırmak için özel araştırma ve incelemelerinin sonucunda ortopedik ayakkabı fiyatları için en uygun çözüm Asil Kundura olacaktır. Türkiye’de kaliteli ortopedik ayakkabı fiyatları konusunda sizlere en profesyonel hizmet alanı sağlayan Asil kundura Ayakkabı Siparişi ile ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Özel yapım ortopedik ayakkabı fiyatları neler ve kişiye özel ortopedik ayakkabı imalatı nasıl yapılır gibi detayları merak edenler için özel bir yazı hazırladık.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi