Ortopedik Ayakkabı Erkek Tasarımlar

Ortopedik Ayakkabı Erkek Tasarımlar

Ayak konforunda önemli detaylardan biri olan iç taban kısmında rahatlık 1. sırada önemini taşımaktadır. Kişiye özel tasarımlar ile ortopedik erkek ayakkabı siparişleriniz ayak kemik yapınıza uygun olarak hazırlanarak üretimi gerçekleşmektedir. Siz değerli müşterilerimiz, sorun yaşadığınız bölgeyi bizlere detaylı bir şekilde belirterek ölçünüzü almaktayız ve size ait bir özel iç kalıp üretimini gerçekleştirmekteyiz. Gerekli olan taban ve deri konusunda ise işler tamamen hassasiyete binmektedir. Özellikle iç tabanı konfora uygun olmaz ise sizi bel rahatsızlığına yokuş sürmenizi sağlayacaktır. İşte bu yüzden siz değerli müşterilerimiz için en özel konfor tabanlı ortopedik erkek ayakkabı üretimini gerçekleştirmeyiz. Üretimimizi tamamı ile el yapımı usulünce gerçekleştirdiğimiz ayakkabılarınızı, özenle hazırlayıp adresinize tam teslimat yapmaktayız. Türkiye‘nin yada Avrupa ülkelerinin neresinde olursanız olun gönül rahatlığı ile bizimle iletişime rahatlıkla geçebilirsiniz.

El Yapımı Ortopedik Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkeklere Özel Ortopedik Ayakkabılar

1974‘den günümüze kadar uzanan zamanlamada, Asil Kundura olarak sizlere en özel ürünleri hazırlamaya devam etmekteyiz. Kişisel olarak özel üretimini istediğiniz, özel bir ortopedik erkek ayakkabı siparişinizde deri seçiminizi en yumuşak derilerden hazırlayıp tasarlamaktayız. Ayak yapınızda ciddi bozukluk var ise bizlere ulaşarak, önemli ayrıntıları sizlere belirterek siparişinizi üretim aşamasına sokabiliriz. Önemle belirtecek olursak, dana derilerindeki özel sıkı yapısı ile çabuk deformasyonun yaşanmasını geciktirmektedir. Rahatlığı özel dana derilerimiz ile elde etmeniz kesinlikle mümkündür. Şeker hastaları, kalp rahatsızlığı, özel rahatsızlığı olan müşterilerimiz için ayağınıza en özel ve kalıbınız usulünce tasarım ayakkabınız yapılmaktadır. Ayağınız yapısından ötürü çok dağınık ise gerekli estetik ayağınızın tasarımı yapılırken verilmektedir. Size özel çalışmayı bizlere dilediğiniz modeli atarak bir benzerini ayağınızda görmeniz mümkün olacaktır.

Özel Üretim Ortopedik Erkek Ayakkabı Siparişi

Erkek Ortopedik Ayakkabı Üretimi

Ayak problemlerinizden ötürü dilediğiniz yerde istemiş olduğunuz, arzu ettiğiniz fakat bulamadığınız modelleri sizler adına ince ayrıntılarına kadar özenle hazırlıyor ve üretiyoruz. Özel sipariş adı altında erkek ortopedik ayakkabı üretiminde deri çeşidinde bulunabilir, ayak yapınız gereğinden fazla problemli değil ise model kalıp seçiminde bulunabilirsiniz. Bu bahsettiğimiz durum ile ilgili ayrıntılı metin şudur; eğer küt burunlu ortopedik bir ayakkabı siparişinde bulunur iseniz ayak probleminde büyük sorunlara yol açacaktır ve sizi doğrudan rahatsız edecektir. Ön kısım elips şeklinde bir kalıp türüne giderseniz, ayağınızı yayacak ve rahatlama sağlayacaktır. Yumuşak ortopedik tabanda bu durumu yüzde 50 oranıyla etkilemektedir. Tabanınızı dilerseniz eva taban olarak seçebilirsiniz yada arzu ettiğiniz bir taban türü var ise onu da kullanma durumumuz mümkündür. Model sınırlamamızın olmadığı Pinterest, Facebook, Tumblr, İnstagram sosyal medya adresleri üzerinden model incelemesinde bulunabilir, WhatsApp 0534 526 79 07 numaramız üzerinden sipariş kaydınızı oluşturabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi