Ortez Kullananlar İçin Özel Ayakkabı Yapımı

Ortez Kullananlar İçin Özel Ayakkabı Yapımı

En kaliteli ayakkabıların değişmeyen adresi olarak kişiye özel ayakkabı yapıyoruz. Üstelik ortopedik ayakkabı yaptırmak isteyenler için özel tasarımlar da mümkün. Kişiye özel ayakkabı tasarımı hazırlarken istenilen tüm detaylar üretim esnasında kullanılır. Peki ortez kullananlar için özel ayakkabı yapılır mı? Orteze göre ayakkabı yaptırmak için ne gerekli diye merak edenler için 0534 526 79 07 numaralı whatsApp sipariş sistemi üzerinden kolay ve en hızlı şekilde orteze özel ayakkabı yaptırabilirsiniz.

Orteze Göre Ayakkabı Üretimi

Hazır ayakkabıların orteze uygun olmadığı bilinen bir gerçek. Kişiye özel ayakkabı üretiminde ortopedik ayakkabı siparişi için dilediğiniz renk ve ayak numraasına göre istenilen her ayakkabı modeli özel olarak üretilmekte. Üstelik ayağınızda ortopedik sorunlar varsa ve bu durum canınızı sıkıyorsa artık üzülmeyin.

Orteze Göre Ayakkabı Üretimi

Dilediğiniz ayakkabıyı istediğiniz ortopedik standartta yaptırabilirsiniz. Sizler de “nasıl orteze uygun ayakkabı yaptırırım” sorusuna yanıt arıyorsanız alt kısımdaki canlı destek sistemi üzerinden sipariş detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ortopedik Ayakkabı Siparişi

El yapımı ortopedik ayakkabılar kişiye özel olarak üretiliyor. Herhangi bir yerde gördüğünüz ve oldukça hoşunuza giden bir ayakkabıyı size özel olarak üretilmesini istiyorsanız alt bölümdeki iletişim sistemi aracılığıyla iletişim sağlayarak yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasından ortopedik ayakkabı siparişi verebileceğiniz bu özel sistem sayesinde artık ortopedik sorunlar sizin için oldukça kolay hale geliyor. Nasıl ortopedik ayakkabı yaptırırım sorusuna yanıt için öncelikle yaptırmak istediğiniz ayakkabı görselini ve varsa ayağınızdaki ortopedik sorunun detaylarını 0534 526 79 07 numaralı ortopedik ayakkabı sipariş hattımız üzerinden belirterek ayakkabı siparişi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi