Mardin’de Yumurta Topuk Ayakkabı Yapan Yerler

Mardin’de Yumurta Topuk Ayakkabı Yapan Yerler

Eskilerin tabiri ile efsaneleşmiş model olarak bilinen ve yıllar geçse de kalitesinden asla ödün vermeyecek bir modelden bahsetmek istiyoruz. İnsanların büyük bir zevk ile kullanıp asla hayatlarından çıkaramadığı yumurta topuk ayakkabı modelleri, bay ve bayan yumurta topuk ayakkabı arayanlar için önemli bir avantajı da beraberinde getirmekte. Türkiye’nin dört bir yanından yumurta topuk ayakkabı siparişi verebileceğiniz gibi Mardin’de yumurta topuk ayakkabı yapan firma arayışında olan ziyaretçilerimiz için büyük bir hizmet telaşı içindeyiz. Sizler için en özel yumurta topuklu ayakkabı modellerini istediğiniz renk ve ayak numarasında yaparak belirtilen en kısa sürede adresinize gönderiyoruz. Özel ayakkabı siparişi hizmetinde adından sıkça söz ettiren ve ülkemizin gururu olan Asil Kundura, her tarz erkek ve bayan ayakkabı modellerini özel olarak sevdiğiniz tarzda yapıyor.

 

Yumurta Topuk Ayakkabı Modelleri 

 

Yılın en özel yumurta topuk ayakkabı modelleri siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunulurken, birbirinden güzel ayakkabı modellerini de ilerleyen günlerde özel olarak yayınlayacağımız bir yazıda paylaşmayı düşünüyoruz. Yazı ve içeriklerimizi buradan takip edebileceğiniz gibi Asil Kundura’nın resmi web sayfası olan asilkundura.com.tr adresinden de model ve çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Mardin’in Kızıltepe, Midyat gibi önemli ilçelerinden de yumurta topuk ayakkabı siparişi verebilir, dilediğiniz ayakkabı modelini istediğiniz stilde özel olarak yaptırabilirsiniz.

 

YUMURTA TOPUK AYAKKABI SİPARİŞİ İÇİN;

Sipariş Ayakkabı Modelleri

ayakkabı siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi