Manisa’da Ortopedik Ayakkabı Yapan Yerler

Manisa’da Ortopedik Ayakkabı Yapan Yerler

Günümüzde ortopedik ayakkabı bulmak veya ayağa uygun ayakkabıyı istediğiniz renk ve ölçüde almak zor gibi görünür. Fakat Manisa’da ortopedik ayakkabı yaptırmak isteyenler için kişiye özel ayakkabı hizmetini Asil Kundura’dan sağlayabiliyorsunuz. Ayağınızda kemik, tarak,kısalık gibi ortopedik sorunları bulunanlar için özel ayakkabı üretilmekte.

Manisa Merkez’de Ayağa Uygun Sipariş Ayakkabı

Kaliteli ayakkabı olsun fakat ayağımdaki oruna yönelik özel çalışma yapılsın diyorsanız Asil Kundura’nın sipariş ayakkabı hizmetiyle tanışmalısınız. Nasıl ortopedik ayakkabı siparişi veririm diyenler için 0534 526 79 07 numaralı ısmarlama ayakkabı sistemi üzerinden iletişim kurarak ayakkabı yaptırabiliyorsunuz. Üstelik 30-31-32 numaradan başlayıp 43-44-45-46 numaraya kadar istenilen ayak yapılarına özel siparişler de mümkün olmakta. Manisa merkez ve ilçelerinde ikamet eden vatandaşların istedikleri ayakkabı modelini ortopedik olacak şekilde ayak yapılarına özel olarak yaptırabilmeleri harika bir sistem diyebiliriz.

Manisa’da Ortopedik Ayakkabı Siparişi Vermek İçin;

Herhangi bir internet sitesinde hoşunuza giden bir ayakkabı var ve bu ayakkabıyı ayağıma özel olarak yaptırmak istiyorum diyorsanız doğru noktadasınız. Farklı bir yerde hoşunuza giden ve bu ayakkabı benim olmalı dediğiniz modelin fotoğrafını bize whatsapp sipariş hattımız olan 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş sistemimize gönderip size özel olarak yaptırılması için başvuruda bulunabilirsiniz. Manisa’nın yalnızca merkez değil, tüm ilçe ve semtlerinden istediğiniz ayakkabıyı sizlerin istediği ayak numarası ve renkte yaptırabilmeniz de mümkün. Ortopedik ayakkabıların günümüzde zor bulunduğu bir dönemde özellikle özel sipariş yöntemi ile temin edilebilmesi insanların bu hizmete ulaşmasını da kolaylaştırmakta. Üstelik kalite olarak birinci sınıf malzeme ve deri ile hazırlanması insanların memnuniyet derecesini de oldukça yüksek tutmaktadır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi