Küçükçekmece’de Özel Ayakkabı Siparişi

Küçükçekmece’de Özel Ayakkabı Siparişi

Kalabalık ve büyük kentlerde yaşayan vatandaşlar aşırı iş yoğunluğu nedeniyle istedikleri ayakkabıyı almak için yeterli vakti bulamamaktan şikayet etmeleri gayet doğal. Bunun üzerine bir de İstanbul’un kalabalık bir ilçesinde yaşıyorsanız sizin için zaman ve tasarrufu bir o kadar da önem arz ediyor. Tasarım ayakkabı hizmetleri konusunda yıllardır sizler için profesyonel bir hizmet anlayışı ile yardımcı olan Asil Kundura, bay ve bayan ayakkabı siparişi ile ilgili istediğiniz tüm ayakkabı modellerini ayağa özel ayakkabı sistemi ile adresinize taşıyor.

İstanbul Küçükçekmece’de Ayakkabı Yaptırmak İçin;

Zaman benim için önemli fakat kalite de aynı doğrultuda olmalı diyenler için sipariş ayakkabı sistemimiz üzerinden istediğiniz ayakkabıyı adrese teslim sipariş vererek temin edebilmeniz artık çok daha kolay. Özellikle de Küçükçekmece’de ayakkabı yaptırmak ve sipariş ayakkabı hizmetinden yararlanmak için hazırladığımız bu bu özel sistem sayesinde bundan böyle hangi il-ilçe ve semtte olursanız olur istediğiniz ayakkabıya ulaşabiliyorsunuz. İstanbul’da nasıl ayakkabı siparişi verebilirim diyen bir ziyaretçimiz için bu sorunlara en kestirme yol, alt kısımdaki whatsapp ayakkabı sipariş hattı üzerinden iletişim kurmanızdır. Tek yapılması gereken yaptırmak istediğiniz bot, çizme veya ayakkabı modelinin görselini whatsApp üzerinden göndermenizdir. Türkiye’de ve dünyada özel ayakkabı siparişi alanında profesyonel el yapım ayakkabı hizmeti veren Asil Kundura sayesinde 30 numadan 49 hatta 50 numaraya kadar özel ayakkabı yaptırabiliyorsunuz.

Küçükçekmece El Yapımı Ayakkabı

Ayağa uygun el yapımı ayakkabı hizmetinden Küçükçekmece ilçesinde ikamet edenler için 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı siparişi sistemimiz ile iletişim kurarak ayakkabı yaptırabilirsiniz. Birinci sınıf kalitede gerçek deri ayakkabıları el işçiliği ile yalnızca kişiye özel olarak hazırlanarak sahibi olabileceğiniz bu sistem sayesinde kendinizi çok özel hissedeceksiniz. 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi