Kot Pantolona Uygun Ayakkabı Modelleri

Kot Pantolona Uygun Ayakkabı Modelleri

Giymek istediğiniz pantolon türünün renk ve görünüm stiline uygun ayakkabı almak için model araştırması yapanlar için özel bir sistem hazırladık. Pantolona uygun ayakkabı siparişi vererek dilediğiniz ayakkabıyı 1. sınıf kalitede kişiye özel olarak yaptırabiliyorsunuz. Satın aldığınız kot pantolon ile uyumlu ayakkabı almak ya da özel olarak sipariş vermek Asil Kundura ile artık mümkün oluyor. Pantolon rengi kadar ayakkabı renginin de uygunluğu önemlidir. Tabi ayakkabının kalitesini de en az kullandığınız pantolon kalitesi kadar önemsemeniz şık bir görünüm için önemlidir.

Kıyafete Uygun Ayakkabılar

Tercih ettiğiniz kıyafetin sizi şık ve estetik göstermesini istiyorsanız ayakkabı siparişi ile dilediğiniz ayakkabı modelini temin edebiliyorsunuz. Üstelik kot pantolona uygun ayakkabı siparişi ile renk ve estetiği tercih etme özgürlüğü de bulunuyor. Üstelik 30 numaradan 45-46-47 numara gibi büyük numara ayakkabı modelleri arasından da özel tercihlerde bulunabilmeniz mümkün.

Özel Ayakkabı Modelleri - Kot Pantolona Uygun Ayakkabı Siparişi

Özel Ayakkabı Modelleri – Kot Pantolona Uygun Ayakkabı Siparişi

Keten Ayakkabılar kadar yaz aylarında sıradışı ve ferah ayakkabıların tercih edilmesi gayet normal. Kumaş ve daha rahat ayakkabıların tercih edilmesi de günümüzde oldukça ilgi gören ayakkabı modelleri arasında yerini sağlamlaştırmakta. Seçtiğiniz kıyafetin rengi ve kalitesi kadar altına giyeceğiniz ayakkabının görünümü de şık bir kombin için önem arz ediyor. Ayakkabı seçiminizde Kot Pantolon ile Uygun Ayakkabılar arasından dilediğiniz ayakkabı modelini sipariş ayakkabı sistemimiz olan 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş sistemimiz ile iletişim kurarak bilgi alabilir, siparişlerinizi hızlı bir şekilde verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi