Kösele Tabanlı Bağcıklı Erkek Ayakkabı Modelleri

Kösele Tabanlı Bağcıklı Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkeklerin ayakkabı alırken en çok tercih ettiği ayakkabı modelleri arasında bağcıklı modellerin ağırlıkta olması model ve çeşitliliği artırıyor. Özellikle erkek kösele ayakkabıların yaz aylarında yoğun olarak kullanılması ile bağcıklı seçeneklerin tercih yapma da kafaları karıştırmasına yetiyor. Bu yılın en çok tercih edilen bağcıklı kösele erkek ayakkabı modellerini sizler için hazırladık.

 

Kaliteli Bağcıklı Kösele Ayakkabılar

 

Ayakkabı alacağınız zaman Öncelikle hakiki deri mi kösele mi koku yapar mı gibi akıl karıştıran sorulara yanıt aramaya çalışırız. Kaliteli erkek ayakkabılar nerede ve nasıl bulunur sorularına el yapımı ayakkabı sipariş hizmeti veren Asil Kundura, istediğiniz klasik ve kösele ayakkabı modellerini bağcıklı ve bağcıksız seçenekleri ile size özel olarak yapabiliyor.

 

İstanbul’da kaliteli kösele ayakkabı yapan yerler

 

Kişiye özel kaliteli erkek ayakkabısı yaptırmak isteyenler özellikle İstanbul’da nerede ayakkabı siparişi yaptırılır sorusuna yanıt aramakta. Farklı bir yerde görüp de o ayakkabı benim olsun dediniz bir modeli size özel olacak şekilde yaptırmak istiyorsanız Asil Kundura’nın kişiye özel ayakkabı tasarım hizmetinden faydalanma vaktiniz geldi diyebiliriz. Yani elinizde görseli bundan bir ayakkabı modelini 0534 526 79 07 numaralı özel ayakkabı sipariş hattı üzerinden fotoğrafını göndererek ayağınızın detaylarını da belirtip dilediğiniz renk ve ayak numarasına göre yaptırabilirsiniz. Üstelik Türkiye’nin her yerinden olayca sipariş verebileceğiniz gibi, İstanbul’un tüm il, ilçe ve semtlerinden de el yapımı erkek ayakkabı siparişinden hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz. Aşağıdaki online canlı destek sistemi üzerinden de sipariş ayakkabı ile ilgili teknik bilgi alabilmeniz mümkün.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi