Kösele Taban Erkek Bot Üretimi

Kösele Taban Erkek Bot Üretimi

İçinde bulunduğumuz soğuk kış mevsiminde ayaklarınızı sıcak tutacak erkek kışlık hakiki deri ve hakiki kösele bot modellerimiz en yeni tasarımlarla sizler için üretilmektedir. Hakiki dana derisinden ve deri astarlardan imal edilen ve el işçiliği kalitesinde muazzam ustalık tecrübesiyle üretilen bu özel ürünler sizlerin tarzınıza farklılık ve şıklık katacak seviyede. 1974 yılından bu yana kişiye özel üretim olarak büyük bir marka olan yerli el yapımı üretimimiz dünya kalite standartlarında olup 1. Sınıf malzemeler ile sizler için üretmekteyiz.

El Yapımı Kösele Taban Erkek Bot Modelleri

El Yapımı Hakiki Deri Erkek Bot Siparişi

Yağmurlu ve karlı havalarda ayaklarınızın mevsim şartlarından olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız mutlaka hakiki deriden üretilmiş ürünler tercih etmelisiniz. Öyle ki hakiki deri ayak için hem sağlık hem de rahatlık konfor demektir. Ayrıca model görüntüsünde kaliteyi ve kusursuz görünümü en iyi şekilde yansıtacak malzemelerin başında hakiki deri geliyor. Ürettiğimiz ürünlerde en güncel ve trend aksesuarların yanı sıra el yapımı hakiki kösele, hakiki dana derisi kullanmakta olup, model çeşitlerimiz, Türkiye ve Avrupa‘nın en yeni en güncel modelleridir.

Özel Üretim Kösele Erkek Bot Modelleri

İnternet Üzerinden Online Erkek Bot Siparişi

İnternet üzerinden alışverişlerinizde alışılmışın dışında yeni bir trend haline gelen özel sipariş yöntemi ile gerçekleştirilen alışverişlerde, kişiye özel erkek bot seçimlerinde güvenle tercihte bulunabileceğiniz kurumsal yapısıyla sorunsuz alışveriş garantisi için bizimle mutlaka iletişime geçiniz. Yurt içi ve yurt dışında birçok Avrupa ülkesinde siz ayakkabı sever müşterilerimize siparişlerinizi sorunsuz bir şekilde ulaştırıyor, bu kusursuz özel sipariş hizmetimizin farkını yaşamanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Kişiye Özel Kösele Taban Erkek Botlar

Facebook, Pinterest, İnstagram sosyal medya hesaplarımızdan ve web internet mağazamız aracılığı ile ürün çalışmalarımızı, ürün kalitemizi, el işçiliği ustalık inceliklerini inceleyebilir, WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı müşteri bilgi numaramızdan iletişime geçip siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi