Kösele Ayakkabı Nasıl Anlaşılır?

Kösele Ayakkabı Nasıl Anlaşılır?

Erkeklerin ayakkabı konusundaki hassasiyeti klasik ayakkabılarda tercih edilen kösele tabanlar ile ölçülmekte. Özellikle de taban kalitesine önem veren erkeklerin kösele ayakkabı alırken acaba gerçek kösele mi yoksa çakma diye nitelendirilen ithal ve sahte malzemeler kullanılarak yapıldığı konusunda tereddüt yaşarlar. Peki hakiki kösele ayakkabı nasıl anlaşılır sorusuna yanıt bulamayanlar için gerçek kösele ayakkabı ve detayları hakkında yardımcı olacağız. Sizler için gerçek kösele ayakkabı siparişi verebileceğiniz özel bir sistemi de hizmetinize sunduk.

Hakiki Kösele Ayakkabı Modelleri

Kaliteli ayakkabı arayanlar gerçek deri ve hakiki kösele ayakkabı modellerini nereden ve nasıl bulacağı konusunda şüpheye düşebiliyor. Özellikle günümüzde birinci sınıf kalitede gerçek kösele ayakkabı hizmeti sunan firmalar arasında yer alan Asil Kundura, kişiye özel kösele ayakkabı siparişi hizmeti de vermekte. İstediğiniz ayakkabı modelini hakki kösele taban ile size özel olacak şekilde yaptırabilirsiniz. Üstelik dilediğiniz ayak numarasında ve istediğiniz renkte kösele ayakkabılarınızı sipariş verebiliyorsunuz.

Erkeklerin takım elbise altına ve klasik ayakkabı sevenlerin tercih ettiği bağcıklı ve düz deri erkek ayakkabılar arasında oldukça popüler olan kösele tabanlar şıklığın göstergesi. Tabi gerçek bir kösele tabana sahip ayakkabının nereden nasıl alınabileceği konusunda tereddüt yaşıyorsanız Asil Kundura’nın kişiye özel ayakkabı sipariş sisteminden hemen faydalanabilirsiniz.

Gerçek Kösele Ayakkabı Siparişi

Sizler de istediğiniz ayakkabı modelini dilediğiniz renk ve modelde kösele taban ile yaptırmak istiyorsanız Asil Kundura’dan kişiye özel sipariş hizmetinden faydalanabilirsiniz. Nasıl kösele ayakkabı yaptırırım diye merak edenler için 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp ayakkabı sipariş sisteminden iletişim sağlayıp siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi