Konya’da Bayan Oxford Ayakkabı Modelleri

Konya’da Bayan Oxford Ayakkabı Modelleri

Oxford ayakkabılar özellikle son birkaç yıldır oldukça popülerleşen ayakkabı modellerinden bir tanesi. Siz de çeşitli renk ve motiflerde Oxford ayakkabı modelleri ile şıklığınızı yansıtabilir, çevrenizdekilerin dikkatini üstünüze çekebilirsiniz. Oxford ayakkabıların yüzlerce farklı model ve renk seçeneği bulunması, bu ayakkabıların kullanım alanının da oldukça artmasını sağlıyor.

 

Bayan Oxford Ayakkabı Modelleri

 

Oxford ayakkabıların birçok farklı kullanım alanı bulunuyor. Oxford ayakkabı modellerini günlük giyim tarzınızda kullandığınız birçok aksesuar ve kıyafete uyumlu hale getirebilirsiniz. Oxford ayakkabıların en çok kullanıldığı alanlardan bir tanesi pantolonlar ile birliktedir.

Oxford ayakkabıları pantolonlar ile birlikte tercih etmek istiyorsanız, tarzınıza uygun olan neredeyse her pantolon çeşidi ile birlikte bu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Oxford ayakkabıların farklı birçok renk ve tarz seçeneği bulunuyor. Bu ayakkabılar pantolonlar ile tercih edilirken birkaç noktaya da dikkat edilmesi gerekiyor. Oxford ayakkabı modelleri İspanyol paça pantolon modelleri hariç diğer tüm pantolonlar ile tercih edilmektedir. Boru paça, dar paça ve skinny kot pantolonlar ile birlikte tercih edilen bayan Oxford ayakkabı modelleri oldukça şık bir görünüm sunuyor.

Oxford ayakkabılar pantolonlar ile tercih edildiği kadar etek modelleri ile de tercih ediliyor. Özellikle uzun ve midi boy etek ve elbiselerin altına tercih edeceğiniz bayan Oxford ayakkabı modelleri ile siz de tüm gözlerin üstünüze çevrilmesini sağlayabilirsiniz. Oxford ayakkabıları etek ve elbiseler ile tercih edecekken, renk ve tarz uyumuna dikkat etmeniz gerekiyor. Siyah ağırlıklı kombinlerinizde rugan Oxford ayakkabı modelleri ile daha şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Ayakkabınızın kombin altında parlak bir şekilde durması dikkatleri de üzerinize çekmenizi sağlayacaktır. Diğer bir yandan, kot pantolonların altına tercih edeceğiniz Oxford ayakkabıları ise süet tarzda tercih edebilirsiniz. Süet Oxford ayakkabı modelleri ayakkabıların dikkat çekici olmak yerine daha tarz görünmesi gereken durumlarda tercih ediliyor.

 

Konya’da Bayan Oxford Ayakkabı Modelleri

 

Bayan Oxford ayakkabı modellerinin yüzlerce farklı seçeneği bulunuyor. Bu ayakkabı modellerinin hazır olarak satışını yapan firmalarda ise genellikle en çok tercih edilen ve klasik modeller yer alıyor. Almak istediğiniz Oxford ayakkabının sadece sizde olmasını istiyorsanız siz de özel üretim siparişi verebilirsiniz. Asil Kundura olarak özel sipariş ayakkabı sektöründe yıllardan bu yana verdiğimiz hizmetler ve kazandığımız deneyim ile birlikte sizlere sektörde hizmet vermeye devam ediyoruz. Konya’da bayan Oxford ayakkabı modelleri üreten firmamız aracılığı ile siz de Türkiye’nin dört bir yanından sipariş verebilirsiniz.

İnternet üzerinden bulduğunuz Oxford ayakkabı modelinin fotoğrafını 0534 526 79 07 numaralı müşteri hizmetleri hattımıza WhatsApp üzerinden göndererek ayakkabının birebir aynısına sahip olabilirsiniz. Vereceğiniz siparişlerde istediğiniz ayakkabı modeli hatasız olarak imal edilmektedir. Çeşitli ayak sorunları yaşıyorsanız, ortopedik ayakkabı siparişi de verebilirsiniz. Bu sayede ayaklarınızın gün boyu ayakkabı içindeyken terlemesi ve ağrıması gibi sorunların da önüne geçebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi