Konya’da Abiye Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

Konya’da Abiye Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

Mevlana şehri Konya’da abiye ayakkabı modelleri araştıran ziyaretçilerimiz için, sıradışı ve trend abiye ayakkabılar özenle hazırlanıyor. Siz yaptırmak istediğiniz bayan abiye ayakkabı modelini bize gösterin, biz de ayağa uygun abiye ayakkabı siparişi yapalım. Özel günleriniz ve düğün, nişan gibi gecelerde kıyafete uygun abiye ayakkabı yaptırmak isteyenler için 28-29-30 numaradan başlayan küçük numara ayaklardan tutun da 48-49-50 numara gibi büyük numara abiye ayakkabı siparişi de yapabiliyoruz. Güzel ülkemizin her noktasına özel ayakkabı hizmeti sağlarken, Konya’da özel abiye ayakkabı siparişi hizmeti de vermekten gurur duyuyoruz.

 

Konya Abiye Ayakkabı Modelleri - Özel Sipariş

Konya Abiye Ayakkabı Modelleri – Özel Sipariş

 

Topuklu Abiye Ayakkabı Modelleri

 

Bu yılın tartışmasız en dikkat çeken modelleri arasında topuklu abiye ayakkabılar olduğu bir gerçek. Rengarenk çeşitleri ile insanın kararsız kaldığı abiye ayakkabılar arasında en önemli kriter, özellikle topuklu abiye ayakkabı modelleri arasında kıyafete uygun olmasıdır.

 

Konya'da Kıyafete Uygun Abiye Ayakkabı Siparişi

Konya’da Kıyafete Uygun Abiye Ayakkabı Siparişi

 

Özellikle kıyafete uygun topuklu abiye ayakkabı siparişi vermek için bizimle aşağıdaki telefon numarası üzerinden iletişim sağlayarak istediğiniz renk, model ve stillerde ayakkabı siparişi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi