Konforlu Ortopedik Ismarlama Ayakkabı

Konforlu Ortopedik Ismarlama Ayakkabı

Ayakkabı denince şık görünümü ve kalitesinin yanı sıra rahatlığı ve konforu olması gereken başlıca önemli özelliktir. Parmak kayması, topuk dikeni, nasır, ayakta içe ve dışa basma gibi problemler arzu ettiğiniz ayakkabıyı giymekte sizi alıkoyan en büyük sorunlardır. Bahsedeceğimiz konular ve bu zamana kadar ki yapmış olduğumuz özel siparişlerimiz le edindiğimiz tecrübelerimizdir. Ayak sağlık uzmanlarının da tavsiyelerine göre doğru ayakkabı seçiminin detaylarını sizlerle paylaşalım. Nasırlı ya da kemik problemli ayaklara sahipseniz üzülmeyin,Asil Kundura’ da bunların hepsi geçici sorunlardır. Ayak ağrısı çekiyorsanız da uygun ayakkabı seçimi için metnimizi okuyabilirsiniz.

Ayaktaki Terleme Pişik Koku Sorunları

Genellikle gün içerisinde uzun süreli ayakkabı kullanımları doğrultusunda oluşan terleme ve kötü koku sorunları tamamen ayağınızla doğru orantılı ayakkabılar tercih etmemeniz le alakalı problemdir. Ayağınızda kötü koku topuk ağrısı olumsuz deri sorunları yaşıyorsanız mutlaka ayağınızı havalandıran hava tabanlı ve ortopedik astarlık içeren özel ayakkabılar giymelisiniz. Asil Kundura’ nın birbirinden özel konfor tabanları, teknolojik ortholite taban astarları sayesinde yapmış olduğu özel sipariş ayakkabılarınızda ayak problemlerinizi ortadan kaldırıyor.Ayrıca Asil Kundura özel sipariş ayakkabılarınızda sadece kendine özgü ayak profili çıkartma ve kalıp besleme yöntemleri ile ayak ölçünüze birebir uyumlu ayakkabılar yapıyor. Tırnak batması ve nasır tamamen yanlış ayakkabı seçimi doğrultusunda ayakta meydana gelen problemlerdir. Bu yüzden ayağınızla doğru orantılı kalıplar ve kaliteli malzemeler ile yapılmış kösele tabanlı ayakkabıları yani özel sipariş usulüyle yapılan ayakkabıları tercih ediniz. Ayağınızı iyi tanıyın karakteristik yapısına göre ayakkabı seçimlerinde bulunun. Kalitesiz malzemelerle yapılan bir ayakkabının ayak sağlığınızın yanı sıra gün boyu motivasyonunuzu ve kendinizi kötü hissetmenizi sağlayabilir. Asil Kundura olarak sizlere en önemli tavsiyemiz hakiki kösele ve hakiki deri kullanılmış ayakkabıları tercih etmeniz.

Ortopedik Ayakkabı Üretimi

Dilerseniz en yeni ürünlerimizi ve mağazamızı inceleyebilir ayağınız ile ilgili doğru ayakkabı seçimlerine göz atabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi