Konforlu Kösele Erkek Ayakkabı Modelleri

Konforlu Kösele Erkek Ayakkabı Modelleri

Özel el kazımalı kösele modelleri ile Asil Kundura, 1974 yıllarından bu zamana kadar en özel çalışmaları müşterileri ve ayakkabı meraklıları için tasarlayarak üretmiştir. Birbirinden özel hakiki dana derisi çeşidi ile isteğe özel el kazımalı görsel çeşidi ile her tarz koleksiyon sevenler için üretimi coşturmaktayız. Elde üretimi tamamı ile benimseyen Asil Kundura, business çalışmalarını tüm dünya ayakkabı sevenler için sergilemekte ve tek tek tanıtmaktadır. Sosyal medyada özel büyük gösteriler yapmakta olan Asil Kundura, her tarz sınıf üstü çalışmayı sergilemektedir. Malzeme olarak en üst birinci sınıf özel kalite köseleler ve hakiki dana derileri ile şıklığınıza, zarafeti, asilliği damgalıyor, her mekanda eşsiz bir detay olarak gözler önüne serdiriyoruz. Model kategorinizdeki seçenekler ne olursa olsun, ayak yapınıza ve istediğiniz modele uygun tasarım mutlaka bizlerce mevcuttur durumdadır.

El Yapımı Özel Sipariş Ayakkabı Modelleri

Hakiki Deri Özel Erkek Ayakkabı Üretimi

Özel üretim klasmanında bizlerle yol yürümekte olan ayakkabı severlere özel olarak , sanat aşkımızı, tasarımlarımızı, mevcut sunduğumuz hizmeti her daim ön planda tutmuş bulunmaktayız. Günlük kombine veya özel bir davetiye durumu içerisinde sizin arzu ettiğiniz ayakkabının o gün sizle eşlik etmesini istediğimiz için, üretiyor ve tasarlıyoruz. Ayakkabılarınızda iç konfor dizaynı ve dış deri kamufle durumunu tamamen kavrıyor, ayak yapınızı tamamen saracak ve problemli bir yapı bölgesi mevcut ise sorunu ortadan kaldıracak çalışmaları açık oturumda belirtiyoruz. Sizler en özel modellerinizi Asil Kunduranın en yakın sosyal medya adreslerine giriş yaparak yakın incelemeye alabilirsiniz. Belirteceğiniz her model ayak şekil ve yapısına uygun olması için özel kalıplar üretilmektedir. Deri seçeneğinde kararsız kalan müşterilerimiz ve ayakkabı severler için yılan derisi ve timsah derisinin çok tercih edildiğini ve yüzlerce model arasında şık ve estetik durduğunu belirtmek söylemek isteriz.

Hakiki Deri Ayakkabı Siparişi

Ismarlama Özel Ayakkabı Siparişi

Ayakkabı arayışınız her ne kadar çileli geçse de, sizi hiç yormadan özenle elde tek tek üretim sağlayarak size business bir servis ile gönderim yapmaktayız. Arzu edip de bulamadığınız, üretiminin sonlandığını düşündüğünüz modeller, tasarımlar, arzular var ise bizle en yakın iletişim hattımızdan irtibat iletişime geçebilir, siparişlerinizi verebilirsiniz. Asil Kunduranın birbirinden çarpıcı model tasarımlarıyla sizde daha yakın tanışmak için Facebook, Tumblr, İnstagram, Pinterest global uygulamaları üzerinden bizleri takip edebilirsiniz. Sipariş kaydı oluşturmak için Asil Kundura Web adresini kullanabilir ya da 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş, soru hattından bizlere isteklerinizi belirtebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Asil Kunduranın 47 yıllık sanat ve tecrübesiyle sizde yakın iletişim halinde olarak, seyredebilir ve incelemeye alabilirsiniz. Global Asil sanat okulunda sizleri seyirci olarak görmek bizlerin başarısını daha çok artırıyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi