Konfor Tabanlı Rahat Ayakkabı Modelleri

Konfor Tabanlı Rahat Ayakkabı Modelleri

Ayakkabınızın dış görünümü, şıklığı ve tarzı kadar rahatlığı konforu da bir o kadar önemlidir. ayaklarınızdaki pek çok problemin sebebi rahatsız eden kalıplar ve tabanlar seçmenizdir. Ürettiğimiz yüksek teknolojik rahat sistem tabanlar ve ortholıte taban astarları sayesinde ayaklarınızda kötü koku, terleme, kaşıntı, deri dökülmesi, ayak ve topuk ağrıları gibi bir çok problemi ortadan kaldırıyoruz. Üretimde kullandığımız tamamı özellik içeren bu teknolojik tabanlıklar günlük yaşantınızda mutlaka fiziki enerjinizi pozitif arttıracak.

Özel Tasarım Konforlu Ayakkabılar

Özel Yumuşak Deri Rok Ayakkabı siparişi

Özel saraç dikişli rok ayakkabı modelleri ve loafer ayakkabı modelleri ürettiğimiz rahat kalıp ayakkabılarda en çok tercih edilen modellerimizdendir. Kullandığımız hakiki derilerde özel yumuşak doku sayesinde ayaklarınız pamuk yumuşaklığını hissedecek. Kullandığımız hakiki dana astarlar ter ve koku engelleyici özellikte olup, rahat sistem özellikli tabanlar da ayaklarınıza göre tabanın şekil almasını sağlar. Böylelikle ayakkabı ayağınıza göre şekil alır.

Kişiye Özel Rahat Tabanlı Ayakkabılar

Hakiki Deri El Yapımı Rahat Ayakkabılar

Birbirinden özel rahat ve konforlu ayakkabılara sahip olmak ve ayaklarınızın rahatlığa kavuşmasını istiyorsanız mutlaka Asil Kundura’nın konfor sistem üretimindeki bu özel ayakkabılarını mutlaka inceleyin. Pinterest, Facebook, İnstagram sosyal medya hesaplarından ve web internet mağazası adresinden bu konfor ürünlerini inceleyebilir bilgi alabilirsiniz. Asil Kundura‘ da vermiş olduğunuz siparişleriniz 7 ile 10 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir. Dilediğiniz ayakkabıyı özel olarak yaptırabilmek için 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp iletişim hattından sipariş verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi