Klasik Tasarım Erkek Ayakkabı Modelleri

Klasik Tasarım Erkek Ayakkabı Modelleri

Günlük olarak ve sosyal hayatımızda görünüm olarak size iyi hissettirebilecek yenilikler yaşatabilirsiniz. Dış kombin görüntünüzde dikkat çekmekte olan en önemli ihtiyaçlarınızın başında tabi ki de kunduralarınız gelmektedir. Kıyafetlerinize uygun olarak model ve tasarım seçimlerinde de ayrıca renk uyumu da şıklığınızı fark yaratacak bir şekilde olmalı. Sizler için özel olarak tasarlamış olduğumuz klasik ayakkabı model kataloğumuz ile, birbirinden eşsiz model seçenekleriyle, sınırsız sayıda renk alternatifleri, olarak eşsiz tasarım alternatiflerimizle tamamıyla yerli üretim standartlarına uygun olarak sizler için hazırlamaktayız. Modeller siparişleriniz tamamen hakiki dana derisinden ve el yapımı köseleden üretilmektedir. Dünya standartlarında el yapımı ve işçilik kalitemiz ile ürün çizgimizi ülkemiz dışında da Yurtdışı ve Avrupa’nın bir çok sayılı ülkesinde siz ayakkabı severler olarak müşterilerimize kadar ulaştırmaktayız.

Kişiye Özel Klasik Erkek Ayakkabı Üretimi

Hakiki Dana Derisinden ve Kösele Ayakkabı Siparişi

Kundura seçimlerinizde yada kişiye özel siparişlerinizde dikkat edilmesi gerekebilen bir önemli unsurlardan birisi de kullanılmakta olan malzeme kalitesidir. Ürettiklerimiz kişiye göre özel ayakkabı siparişlerinizde kullanmış olduğumuz deri, ve kösele 1. Sınıf kalitede olmakta olup model seçimlerinizde en trend ve sezonun en güncel tasarımlarından oluşmaktadır. Tamamı olarak el yapımı ve kaliteli işçilik ile üretilmekte olan siparişlerinizin kullanım ömrü uzun, vadede kalite olabilen dünyanın en popüler ayakkabılarında yer almaktadır. Dilediğiniz gibi deri ve renk alternatiflerimiz mevcut olmakla beraberinde sıra dışı kösele işlemelerimizle özel tasarım şıklığı yaratıyor olmaktayız. Kullanmış olduğumuz deri ve kösele sayesinde ayak sağlığınız da bakteri ve diğer olumsuz bir unsurlardan koruyabilecek özelliklerindendir.

Özel Üretim Klasik Erkek Ayakkabı Siparişi

Yuvarlak ve Rahat Kalıp Kişiye Özel Ayakkabı Yapımı

Dar, yumurta ve sivri kalıp seçenekleriyle üretilebilen ayakkabıları giymekte problem yaşayan müşterilerimize özel olarak üretmiş olduğumuz yuvarlak kalıp erkek klasik tasarım ayakkabı siparişleriniz ayak için konforunuz için en uygun kalıp seçimi olmaktadır. Ayak uçlarınızın rahat edebilmesi açısından kişiye özel uygun olarak model ve kalıplama alternatif seçeneklerimiz mevcuttur. Rugan ve süet derisinden üretilmekte olan şık ve özel tasarım model seçeneklerimiz ve daha birden çok deri seçeneklerimiz ile tarzınıza büyük fark yaratacak siparişler için mutlaka modellerimizi web internet mağazamız ve sosyal medya hesaplarımızdan mutlaka göz atıp inceleyebilirsiniz. WhatsApp, Bip ve Telegram 0534 526 79 07 müşteri iletişim ve danışma numaramız üzerinden 7/24 açık olan dilemiş olduğunuz bir model ve tasarım harikası ayakkabı seçenekleriyle siparişleriniz için ön bilgi alıp iletişime geçebilirsiniz. Pinterest, Tumblr, Facebook, İnstagram sosyal medya ağlarımızdan eşsiz model çalışmalarımızı müşteri yorumlarımızı ve dünya standartlarında olan el yapımı işçilik kalitemizi incelediğiniz takdirde gerçek kaliteyi ve kusursuzluğu gözlerinizle şıklığı fark edebileceksiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi