Klasik Tasarım Bay Ayakkabı

Klasik Tasarım Bay Ayakkabı

Erkek ayakkabı modellerindeki çeşitliliklerden en çok tercih edilenlerden bir tanesi de klasik, yani takım elbise veya kumaş gibi özel kesim elbiselere tasarlanan ayakkabılardır. Genellikle özel seçilmiş en kaliteli malzemeler ile yapılan bu ayakkabılar şıklığı ve sıra dışı tasarımlarıyla bulunduğunuz ortamda fark edileceğiniz en büyük yansımanız olacaktır. Tamamen el yapımı işçilik emeği ile titizlikle hazırladığımız klasik ayakkabı seçeneklerimiz siz ayakkabı severlerin büyük beğeni ve ilgisini görüyor.

Kişiye Özel Bay Ayakkabılar

El Yapımı Klasik Ayakkabı Üretiminde Malzeme Kalitesi

Hakiki el yapımı ayakkabı üretiminde, yapım aşamasındaki titizlik ve ustalık kadar malzeme kalitesi de bir o kadar önemlidir. Hakiki dana derisi, el yapımı kösele işleme, yumuşak hamurlu dokusuyla deri astarlar, özel tasarlanmış ortholıte sistem taban astarlar ve birbirinden sıra dışı aksesuar çeşitlerimizle özel klasik ayakkabı siparişinde büyük bir memnuniyet farkı yaşatıyoruz.

Online Klasik Erkek Ayakkabı Siparişi

Günlük yaşantıda pek çok ihtiyaçlarınızı internet mağazalarından yaptığınız gibi özel ayakkabı siparişlerinizi de internet üzerinden güvenle verebileceğiniz online mağazamız zengin görsel içerikleri ile ziyaretlerinizi bekliyor. Yaklaşık 40 yılı aşkın özel sipariş ayakkabı üretimindeki tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile büyük bir sanat ve ustalık ortaya koyarak ürettiğimiz ayakkabı modellerimiz yurt içi ve yurt dışında ayakkabı severlerin adresine ulaştırıyoruz.

El Yapımı Bay Ayakkabı Modelleri

7 ile 12 iş günü içerisinde özel siparişlerinizin hazırlanma süresi olup adresinize teslim ediyoruz. Facebook, Pinterest, İnstagram, sosyal medya hesaplarımızdan, web internet mağazamızdan ürün kalitemizi ve ürün yelpazemizi inceleyebilirsiniz. WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı bilgi hattımızdan siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi