Klasik Oxford Ayakkabı Modelleri

Klasik Oxford Ayakkabı Modelleri

Nişan, düğün, sünnet, parti gibi özel günlerde tercih edilen abiye kıyafetler için en önemli tamamlayıcı kıyafetlerden birisi olan ayakkabılar; mutlaka abiye kıyafete uygun olarak seçilmesi önem taşımaktadır. Çünkü abiye kıyafetlerde ki ayakkabıların çok basit olması; elbisenin de basit kalmasına neden olabilir. Ayakkabılar özellikle kadınlar için abiye kıyafete uygun olarak seçilmek üzere çok fazla mağaza gezme ile sonuçlanır.

Birçok ayakkabı denenir ve kıyafetin altına uygun ayakkabı seçilmeye çalışılır; ancak bazı durumlarda özel istediğiniz gibi bir ayakkabıyı bulamayabilirsiniz.
Hazır fabrikasyon imal edilen ayakkabılarda belli kalıplara göre ayakkabı yapımı olması nedeniyle özellikle abiye ayakkabılarda çok daha narin ayaklara hitap eden ayakkabılar yer alır. Ayağınız taraklı ve geniş yapıda ise özellikle yaz günlerinde giyebileceğiniz açık bir ayakkabı bulmanız zor olabilir. Böyle durumlarda sevdiğiniz ve beğendiğiniz bir modeli bize bildirin hemen istediğiniz renk ve tasarımda abiye kıyafete uygun ayakkabı modelinizi oluşturalım. Ayağınızın tam yapısına uygun olarak usta ellerde şekillenen abiye kıyafetleri ve uygun abiye ayakkabınızı tasarlayalım. Ayak anatomisine uygun bir şekilde oluşturulan bu ayakkabılar da hiçbir şekilde sorun yaşamaz; düz ayakkabı gibi rahatlıkla giyebilirsiniz. Her türlü topuk ve model, renk, işleme gibi daha birçok detayı da ayakkabınız içerisinde oluşturabiliriz.

Abiye kıyafete uygun ayakkabı modelleri oldukça geniş kapsamlı bir çeşide sahiptir. Bu nedenle ayakkabının özel bir şekilde kıyafete uygun olarak yapılması her açıdan avantaj yaratır. Özel tasarım sitemiz içerisinde yer alan sipariş sayfamızdan formu doldurarak bize ulaşabilir ya da iletişim numaralarımızdan direk bağlantı kurabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde ucuz kaliteli ve en iyi işçilikle üretilmiş abiye ayakkabı modelini sizler için yapalım.

 

Sipariş vermek için tıklayın.

İletişim için tıklayın.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi