Klasik Kösele Erkek Ayakkabı Modelleri

Klasik Kösele Erkek Ayakkabı Modelleri

El yapımı ayakkabı tasarımlarında köselenin ayakkabı üzerinde oturuşu, zarifliği ve deri rengi ile uygun kösele boyası ile boyanması ayakkabıyı büyük payda zarifleştirmektedir. Tarzından ödün vermeyen müşterilerimiz için en özel tasarımları hazırlayıp sunmaktayız. Belirteceğiniz her modeli sizler adına özel olarak hazırlayıp sizlere sunmaktayız. Bu özel ayakkabıların üretimi usta eller ile hazırlanıp müşterimize sunulmaktadır. Klasik kösele seçeneğinde birçok model bulunup size özel tasarımı seçip bizlere iletebilir veya üretim yerimize gelip bizleri yakından inceleyebilirsiniz. Özel dana derileri ile hazırlanan özel siparişleriniz 9 ile 14 günlük bir süre zarfında hazırlanmaktadır. Özel günlerinizde siyah deri ile özel bir ayakkabınızın olması sizi çok şık gösterecektir. Renkli deri tonlarına kaçmak isterseniz bordo renk ve lacivert renk seçimi sizin de kararınızı seçerken zorlaştıracaktır.

El Yapımı Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkeklere Özel Kösele Klasik Ayakkabılar

Kölenin en özel kısımlarını ayağınız ile uyumlu bir parça haline getirerek, size özel olarak kalıp ölçüsü ile santimi santimine hazırlanmaktadır. Erkek kösele ayakkabı tasarımlarında derinin birçok tonu ve baskı çeşidi ile sizlere sunulmaktadır. Köselenin alt çalışması ve üst deri çalışması yüzde yüz el yapımı olarak işlem görmektedir. Birçok Avrupa ülkelerine özel sipariş hizmeti vermekte olan Asil Kundura, bu özel şaheser tasarım üretimine 1974 senesinden başlayarak, ilk adımlarını atmış ve şuan global olarak dünyanın her kıtasında duyulmaktadır. İç astarının yumuşak olması kadar, dış derinin yumuşak ve ispire olmaması da çok önemlidir. Eğer ki ispire olan bir ürün kullanılırsa üretim esnasında ayakkabı kendini kötü bir boyuta taşıyabilir. Ayakkabının deforme olma olasılığını çoğaltır. İşte bu yüzden sizler adına en özel 1. sınıf dana derilerini kullanmaktayız. Üretimi en hassasiyetle gerçekleştirmekteyiz.

Klasik Erkek Ayakkabı Siparişi

Özel Tasarım Klasik Erkek Ayakkabı Siparişi

Siparişi verilen, ayakkabının malzeme seçenekleri birinci sınıf olarak temin edilir ve yeni malzeme olarak üretime girişini yapar. Derisinden köselesine en ince malzeme detaylarına kadar her biri sıfırdan getirtilir ve üretim aşamasına usta ellerin yanında yerini alır. Sosyal platform adreslerimiz içerisinde Pinterest, İnstagram, Facebook, Tumblr global uygulamalar içerisinde bizleri bulup ürün incelemesinde bulunup, Asil Kundura Web sayfamız üzerinden bizleri yakın model seçeneklerimizi inceleyerek sipariş vermek istediğiniz özel ayakkabılarla bilgi sahibi yapabilirsiniz. WhatsApp 0534 526 79 07 numarası üzerinden dilediğiniz soruyu aklınıza düşen en ufak detayı bizlere 7/24 aktarabilirsiniz. Özel sipariş mecrasında sizlere en üst seviye hizmeti sunmaktayız. Siparişinizi en özel şekilde titizlik ünitesinde hazırlayarak, dünyanın neresinde olursanız olun kargo ile teslimatını sağlamaktayız. Sizlerde bu klasik özel tasarım erkek ayakkabı deneyimini yaşamanız ve trendleriniz ile buluşabilmeniz için bizlerle yakın iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi