Klasik Erkek Ayakkabı Siparişi

Klasik Erkek Ayakkabı Siparişi

İş hayatında olduğu gibi sosyal yaşantıda da son zamanlarda klasik kombinler oldukça revaçta. Klasik ayakkabı seçimleri artık günümüz modasında oldukça tercih edilen stillerin hemen hemen başında geliyor. Asil Kundura’da birbirinden özel malzemeler ve zengin aksesuar seçenekleri ile hazırlanan en sıra dışı ayakkabı modelleri mevcut. Tamamen el yapımı işçilik ve insan hassasiyeti ile hazırlanan ayakkabılar siz ayakkabı severlerin ilgi odağı olmuş durumda. Dış görünümüne titizlik gösterenlerin en favori aksesuarlarının başında ayakkabı geliyor. Öyle ki ayakkabı günlük hayatın ihtiyacı olduğu kadar dış görünümünde en önemli simgelerinden bir tanesi. Ürettiğimiz modellerde kullandığımız malzemeler kalite standartlarının en üst seviyesindedir. Derisinden ,astarına, köselesinden, aksesuarına kadar yurt içinde ve yurt dışında bir çok güncel moda aksesuarlar ve malzemeler ile hazırladığımız bu sıra dışı ayakkabılar sizleri bekliyor.

Kişiye Özel Klasik Erkek Ayakkabı

Kaliteli Ayakkabı Siparişi

Çoğu zaman ayakkabı alışverişlerinizde mağazalarda hemen hemen aynı modeller görmekten sıkıldıysanız ve aklınızda sıra dışı modeller var ama ulaşamadıysanız artık Asil Kundura var. Öyle ki Asil Kundura’ da dilediğiniz modeli ve istediğiniz aksesuar çeşidini en kaliteli malzemeler ile yaptırabilirsiniz. Ayağınıza uyumlu bire bir özel olarak hazırlanan kalıplar sayesinde de konforu ve rahatlığı sizlere sunuyor. Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında bir çok Avrupa ülkesinde müşterilerine kaliteyi ve modayı güvenle sunan Asil kundura internet alışverişinde sektöründe en lider firmaların başında geliyor.

Özel Üretim Klasik Erkek Ayakkabılar

Kişiye Özel Ayakkabı Siparişi

Sizler de kişiye özel sipariş konusunda deneyimsiz ve güvensizseniz mutlaka bizimle tecrübe edinin. Kişiye özel sipariş ayakkabı zevkini, kalitesini, güvenini bizimle yaşayın. 1974 yılından beridir ayakkabı üretiminde müşteri memnuniyeti ilkesini kendine kanun edinen usta çalışanları ve kurumsal yapısıyla ayakkabı siparişlerinizde kalite ve modayı size Asil Kundura sunar. İnstagram, Facebook, Pinterest ve web internet mağazamız takip edebileceğiniz adreslerimizden özel sipariş ayakkabı çalışmalarımızı görebilir WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı sipariş hattımızdan iletişime geçip sipariş için bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi