Klasik Erkek Ayakkabı Modeli

Klasik Erkek Ayakkabı Modeli

Sadeliğin ve şıklığın temsili klasik giyim tarzına sahip erkekler için en moda ve tarz ayakkabı seçeneklerimiz, sıra dışı modellerimiz birçok çeşit ve alternatiflerimiz siz ayakkabı sever müşterilerimizi bekliyor. Kaliteli ve lüks üretimlerimizi ayrıcalıklı kılan en önemli özelliklerden biri olan el yapımı üretim çizgimiz sayesinde, ayakkabıdaki ruhu hissedeceksiniz. Birbirinden özel deri seçeneklerimiz ve renk alternatiflerimiz ile arzu ettiğiniz dizayn ve tasarımda sipariş yaptırmanız mümkün. Büyük ve küçük ayak numarası konusunda da 35 ile 55 numara arasında sipariş üretimi yapıyoruz. Siz ayakkabı sever müşterilerimizin tek yapması gereken model ve renk seçimi yapmanız, 1974 yılından beri gerisi bizim işimiz.

El Yapımı Erkek Ayakkabı Modelleri

Kışa Özel Sipariş Ayakkabı

İçinde bulunduğumuz kış mevsimine özel tasarım sipariş ayakkabı konusunda Türkiye‘nin en kaliteli üretimlerini yapıyoruz. Bir çok sıra dışı model ve tasarım çalışmalarımız ile bir çok kitleye hitap eden moda çizgimiz, kişiye özel sipariş ayakkabı konusunda memnuniyet yaratıyor. Sizlerde bu özel ürünlere sahip olmak istiyorsanız web internet mağazamız üzerinden ürün kategorimizi inceleyebilirsiniz. Asil ve özgün klasik modeller, rengarenk giyimlere özel spor modeller ve daha bir çok alternatiflerle üretim içeriklerimiz oldukça zengin. Ayaklarınızın rahat etmesi içinde ayrı bir konfor sistem kullanıyoruz. Topuk ve ayak kas ağrılarını tamamen ortadan kaldıracak ortholıte sistemler ile ayaklarınız hiç olmadığı kadar rahat edecek.

Özel Üretim Erkek Ayakkabı Siparişi

Kaliteli Kösele Erkek Ayakkabı Seçenekleri

Hakiki kösele kalitesini ve farkını ayakkabılarınızda yaşamanın zamanı geldi. En kaliteli ve özel el yapımı köseleden ürettiğimiz tasarım ayakkabı modelleri, farkınızı ve şıklığınızı zirveye taşıyacak. Kösele yapımı ayakkabının ayaklarınıza olan olumlu sonuçlarının başında tarak kemikleri oluşumunu engellemesidir. Kötü koku ve bakteri oluşumunu tamamen ortadan kaldıran doğal bir malzeme olan kösele ile özel sipariş ayakkabılarınızı muhteşem bir tasarım ile zevkinize dönüştürüyoruz. Dilediğiniz modeli istediğiniz renk ve tasarımda dizayn ediyor, el yapımı işçilik sanatı ile üretiyoruz. Üretimlerimiz tamamen yerli ve doğal malzemelerden meydana gelmektedir. Sizlerde dilediğinizi ürün siparişi için 0534 526 79 07 WhatsApp sipariş destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi