Klasik Erkek Ayakkabı Kampanyaları

Klasik Erkek Ayakkabı Kampanyaları

Türkiye’nin en iyi klasik ayakkabı üreticisi hangi firmalar diye sorsalar hiç şüphesiz el yapımı ayakkabılar dikkatinizi çekecektir. Birinci sınıf kaliteye sahip ayakkabıların hazırlanmasında deri kalitesi ve ayakkabıyı ortaya koyacak ustanın marifeti de önem arz ediyor. Büyük bir titizlikle tasarlanıp hazırlanan kişiye özel klasik erkek ayakkabı kampanyaları için Asil Kundura sıradışı fırsatlar hazırlamaya devam ediyor. İstediğiniz modelleri sizin talep edeceğiniz şekilde hazırlayan bu firmanın kaliteden ödün vermeden standart üstü ürün hazırladığını hatırlatalım.

Kampanyalı Klasik Erkek Ayakkabılar (2018-2019 Sezonu)

Yılın en çok satan klasik erkek ayakkabıları kişiye özel sipariş yöntemi ile temin edilebiliyor. Üstelik renk ve stil değişikliği de yapabileceğiniz muazzam bir sistem geliştirildi. Nasıl Klasik Erkek Ayakkabı Siparişi verebilirim diyorsanız 0534 526 79 07 numaralı whatsapp sipariş ayakkabı hattımızdan detaylı bilgi alıp siparişlerinizi kolayca ulaştırabilirsiniz. Sizler için her yıl olduğu gibi 2019 Klasik Erkek Ayakkabı Kampanyaları için özel çalışmalar yapan Asil Kundura, 30 numaradan 50 numaraya kadar istenilen seçenekteki ürünleri sizlere özel olacak şekilde hazırlayabiliyor.

Klasik Erkek Ayakkabı Kampanyaları

Klasik Erkek Ayakkabı Kampanyaları

Yazlık ve kışlık klasik ayakkabı modellerinin de yer aldığı ürün yelpazesinde hoşunuza gidip de yaptırmak istediğiniz ayakkabı, bot ve diğer deri ürünleri çeşitleri için alt kısımdaki iletişim sistemi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Özel Üretim Klasik Ayakkabı Siparişi

Tasarım harikası ürünlere ulaşabilmek artık Asil Kundura’nın klasik ayakkabı sipariş sistemi ile mümkün oluyor. Türkiye’nin en iyi sipariş ayakkabı sistemini sizlerle buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Renk ve ayak numarası konusunda büyük bir özgür alana sahip olan ziyaretçilerimiz için diledikleri ayakkabıyı kolay ve güvenilir şekilde sipariş verebilmeleri için alt kısımdaki sipariş sistemini kullanabileceklerini belirtelim.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi