Kışlık Yumuşak ve Rahat Erkek Bot

Kışlık Yumuşak ve Rahat Erkek Bot

Ayakkabı ve botlarınızın görünümündeki şıklık ve tasarım kadar ayaklarınıza sunacağı rahatlık ve konfor da bir o kadar önemlidir. Ayak yapınızla uyumlu olmayan kalıp seçimleriniz topuk ağrıları, kemik çıkıntısı, ayakta tarak gibi sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Bütün bu sorunların kaynağı dar ve genellikle küçük numara kalıplar seçilmesidir. Bu problemlere sahip olan kişilerin tercih edeceği ayakkabı türleri genellikle derisi yumuşak ve yuvarlak rahat kalıplar olmalıdır.

Kişiye Özel Erkek Bot Modelleri

Yumuşak Deri Erkek Bot Üretimi

Özel sipariş bot üretimlerimizde kullandığımız hakiki deri kalitesi ve derinin yumuşak dokusu sayesinde ayaklarınız konfor ve rahatlığı hissedecek. Ayaklarınızın nefes almasını da sağlayan bu özel üretim yumuşak deriler, birbirinden özel renk ve desen çeşitleriyle sizlerin büyük beğeni ve ilgisini görmekte. Kışlık bot modellerimizde genellikle en çok tercih edilen deri seçeneklerimizden biri yumuşak deri çeşitlerimizden yapılan bu özel tasarım modellerimizdir.

Özel Tasarım Kışlık Erkek Botlar

Loafer ve Rok Erkek Bot Modelleri

Erkek bot modellerinde yuvarlak kalıp şekilleriyle büyük rahatlık hissettiren özel üretim rok ve loafer bot modellerimiz ayaklarınıza büyük ölçüde rahatlık yansıtıyor. Bu modellerde genellikle yumuşak deri dokusu ve ortopedik iç astar sistemi ayaklarınızda büyük ölçüde konfor yansıtıyor, aynı zamanda terleme giderici özelliğiyle bu özel tabanlar ürettiğimiz siparişlerinizde vazgeçilmez bir rahatlık veriyor.

Sizlerde bu özel üretim kişiye özel modellerimizden sipariş vermek isterseniz, Facebook, Pinterest ve Facebook sosyal medya adreslerimizden ürün kalitemizi inceleyebilir, Web internet mağazamızdan modellerimizi görebilir, WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı iletişim numaramızdan siparişlerinizi iletebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi