Kışlık Erkek Bot Modelleri

Kışlık Erkek Bot Modelleri

Önümüzdeki kış mevsiminde karlı ve yağmurlu mevsim şartlarında ayağınızı sıcak ve rahat tutacak en yeni trend modellerimiz sizleri bekliyor. Erkek bot ihtiyacınız var ise mutlaka bizimle iletişime geçerek, ürettiğimiz el yapımı 1. sınıf kalitede bot ve kışlık ayakkabı modellerimize göz atın. Hakiki deri ve hakiki kösele tabanlar ayak sağlığınız, konforunuz için özel olarak tasarlanmış ortopedik tabanlarımızla, hayranlıkla ve beğenerek giyeceğiniz bot siparişlerinizi bekliyoruz. Fiyatına aldanıp ucuz ve kalitesiz malzemelerden yapılmış ayakkabılar hem ayak sağlığınızı kötü yönde etkiler hem de sizi tekrar yeni bir ayakkabı alışverişine yönlendirmek zorunda bırakır. Bu yüzden siz de Asil Kundura‘nın birbirinden özel el yapımı işçiliğinde, en kaliteli malzemeler ile ürettiği bot modellerinden beğendiğiniz ürünlere sipariş verebilirsiniz.

Kışlık Erkek Botlar

Asil Kundura’da Kendi Modelinizi Kendiniz Oluşturabilirsiniz

Önceden hazırlanmış, rengi, modeli, aksesuarı belirlenmiş ürünleri beğenmek zorunda kalmak, sizi kendi zevklerinizde sınırlıyorsa mutlaka bizimle iletişime geçin. Dilediğiniz modeli dilediğiniz aksesuar çeşidini ve ayağınıza uyumlu ayakkabı kalıp şeklini bizimle paylaştığınızda en kaliteli malzemelerden yapıp size özel hazırlıyoruz. Bu pek çok yerde bulamayacağınız hizmeti sizlere sadece Asil Kundura sunuyor.

Özel Tasarım Erkek Botlar

El yapımız özel ayakkabı ve bot siparişleriniz için bizi, İnstagram, Pinterest, Facebook sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, web sitemizden ürün çalışmalarımızı, model çeşitlerimizi, aksesuar alternatiflerimizi görebilirsiniz. WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı iletişim hattından siparişlerinizi verebilir el yapımı işçiliğin ve kaliteli malzemenin ayakkabıdaki farkını bizimle yaşayabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi